Špecialista zákazníckej podpory (maďarčina a nemčina)

DS Smith Slovakia s.r.o.

Novozámocká 3397, 947 03 Hurbanovo, Nitriansky kraj, Komárno, Nové Zámky
Termín nástupu
01.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
750-850 Eur nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme medzinárodná výrobná spoločnosť, vyrábame obaly z kartónplastu, akyluxu a polypropylénu. K finalizácii našich produktov pridávame aj textilné riešenia. Našimi zákazníkmi sú nadnárodné spoločnosti najmä v oblasti automobilového priemyslu. Rastieme a rozvíjame sa. Potrebujeme preto posilniť aj tím zákazníckej podpory.

Ako Špecialista zákazníckej podpory budete komunikovať s našimi obchodnými zástupcami, ktorí sú z rôznych krajín (Maďarsko, Rumunsko, Rakúsko, a iné). Preto je dôležitá znalosť maďarského a nemeckého jazyka.

Vašou úlohou je
- kalkulovať cenové ponuky na konkrétne produkty, na základe objednávky, kde počítate s materiálovými nákladmi, s rozmermi tovaru, hmotnosťou a množstvom tovaru, atď.
- vystavovať objednávky a poskytovať informácie o procese od objednania, cez plán výroby až po samotné vyskladnenie a naloženie tovaru
- denne komunikovať s dizajnérmi produktov, s kolegami z výroby, s obchodným zástupcom a tiež aj s transportnou kamiónovou dopravou
- riešite tiež reklamácie, vrátenie tovaru, poškodenie tovaru a robíte opatrenia k ich minimalizovaniu

Ide o administratívnu prácu spojenú s komunikáciou mailom, telefonicky a osobne.
Najväčšia časť dňa je venovaná cenovým kalkuláciám.

Miesto práce je Hurbanovo.

U nás máte k dispozícii
- moderné pracovné vybavenie
- stabilitu rastúcej medzinárodnej spoločnosti
- pravidelné vzdelávanie a tréningy, najmä v oblasti komunikácie a cudích jazykov
- stravné lístky v hodnote 3,40Eur/1 lístok, z ktorých si zamestnanec hradí len 69 centov/1 lístok
- pripravený systém zaúčania, tak aby ste sa postupne oboznámili s pracovnou náplňou, s našimi produktami, zákazníkmi, i kolegami
- pracovná doba je Po-Pia 8:00 do 16:30. Je flexibilná. Je možné prísť skôr a odísť skôr, alebo naopak. Rovnako je však dôležité dokončiť prácu, hoci by to znamenalo zostať dlhšie. Raz alebo dvakrát do roka na Vás pripadne aj práca vo sviatok.
- pracujeme v tzv. otvorenej kancelárii, kde je viac kolegov v jednom priestore

Ak vás pozícia zaujala, neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Prosím odpovedzte aj na priložený dotazník.

Každej žiadosti sa budeme osobne venovať. Pozrieme si, či spĺňate požiadavky a ak áno, pozveme vás na pohovor.

Na pohovore vám dáme priestor spoznať nás. Odpovieme na vaše otázky. Porozprávame sa o vašich pracovných skúsenostiach a preveríme aj znalosť cudzieho jazyka.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.12.2017 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a
Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Radi vás privítame v našom tíme. Aby ste aj vy boli spokojní v tejto práci musíte mať aspoň tieto predpoklady:
- plynule ovládate nemecký a maďarský jazyk, ovládanie anglického jazyka výhodou
- kamarátite sa s číslami, uvažujete logicky
- máte podobnú pracovnú skúsenosť, teda v zákazníckej podpore/servise, alebo s kalkuláciou cenových ponúk,
- nebojíte sa telefonovať, viete sa pozdraviť, poďakovať a ospravedlniť ak treba, komunikujete asertívne
- ste pripravení na to, že neviete všetko a niečo sa ešte budete musieť naučiť

DS Smith Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov do chemického a potravinárskeho priemyslu a výrobou plastových obalov pre priemyselné použitie. V súčasnosti spoločnosť DS Smith Slovakia s.r.o. rozširuje svoje výrobné kapacity na Slovensku.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Novozámocká 3397
947 03 Hurbanovo

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Ivana Mandáková
E-mail: poslať životopis