1 000 - 1 500 EUR

Zmenový majster

DS Smith Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 21/435, 949 01 Nitra
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie plynulého chodu výroby s ohľadom na výrobný plán a požiadavky zákazníka
- Zabezpečenie zvyšovania efektivity výroby a zároveň požadovanej kvality
- Kontrola dodržiavania smerníc a inštrukcií na zverených výrobných linkách
- Zabezpečenie dodržiavania kvality v súvislosti s príslušnými normami
- Riešenie problémových situácií, prijímanie a realizovanie nápravných opatrení
- Vedenie výrobnej dokumentácie a pravidelný reporting
- Monitorovanie produktivity u zverených zamestnancov a návrhy na zlepšenie
- Hodnotenie, motivácia a školenie zamestnancov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 - 1500

- Zázemie v stabilnej a expandujúcej zahraničnej spoločnosti
- Profesionálne a príjemné pracovné prostredie
- Možnosť osobného rastu
- Práca v dynamickej spoločnosti
- Získanie cenných skúseností

Práca v nepretržitej prevádzke - 12 hodinové zmeny (2dni denná, dva dni voľno, dva dni nočná, dva dni voľno)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2019 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- SŠ vzdelanie
- Skúsenosti na danej pozícii vo výrobnej spoločnosti min. 2 roky
- Skúsenosti s vedením ľudí
- Skúsonosti s prácou so vstrekolismi
- Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
- Znalosť anglického jazyka výhodou

DS Smith Slovakia s.r.o. je výrobná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plastových výrobkov do chemického a potravinárskeho priemyslu a výrobou plastových obalov pre priemyselné použitie.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Dolné Hony 435/21
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Barbara Pachingerova
Tel.: +421901728313
E-mail: poslať životopis
ID: 2032364   Dátum zverejnenia: 15.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1500