Líder inovatívnych obalových riešení hľadá Account Managerov - nástupná mzda do 1900 €

DS Smith Packaging Slovakia s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacdo 1900 € brutto, v závislosti od skúseností, preukázateľných výsledkov uchádzača a osobných referencií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceli by ste pracovať pre nadnárodnú spoločnosť v dynamickom obchodom tíme? Máte skúsenosti v oblasti obchodu a radi by ste ich zúročili? Ste flexibilný, dravý a ovládate angličtinu? Ak ste na všetky otázky odpovedali "ÁNO", ponúkame vám pozíciu Account Managera v našej spoločnosti s nižšie uvedenými podmienkami.

Vaše zodpovednosti budú:
• zodpovednosť za starostlivosť o existujúcich zákazníkov
• zabezpečenie výborných vzťahov so zákazníkmi, porozumenie požiadavkám zákazníkov a prinášanie inovatívnych riešení pre našich zákazníkov
• rozvíjanie a udržiavanie obchodných vzťahov so zákazníkmi (existujúcimi i novými)
• vyhľadávanie, definovanie, získavanie a rozvíjanie nových obchodných príležitostí
• predvídanie požiadaviek zákazníka a promptné reagovanie na zákaznícke požiadavky (vrátane reklamácií)
• koordinácia projektov
• neustále monitorovanie trhu

Samozrejme, ponúkame vám nielen zodpovednosti, ale aj benefity:
• ročný bonus (do 10% z ročnej mzdy), vyplácaný v 2 častiach,
• príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (3. pilier)
• jazykové vzdelávanie a ďalší rozvoj zručností
• služobný automobil aj na súkromné účely
• jubilejné odmeny
• práca v modernom a príjemnom prostredí
• samozrejmosťou je služobný notebook a mobilný telefón

1x Pracovná zmluva na zastupovanie počas materskej (a rodičovskej) dovolenky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické alebo obchodné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pokiaľ z tohto zoznamu spĺňate väčšinu bodov, neváhajte nám zaslať váš životopis. Veľmi radi vás na jeho základe oslovíme.

• min. 3 roky skúseností z oblasti predaja B2B, ideálne z medzinárodného prostredia a prehľad o preferovaných zákazníckych segmentoch (potravinársky, elektronický a automobilový priemysel)
• orientácia na zákazníka, entuziazmus a pozitívny a proaktívny prístup k práci
• výborné konštruktívne myslenie/konštruktívny prístup k riešeniu problémov
• orientácia na dosahovanie výsledkov
• schopnosť všímať si detaily a samostatne stanoviť termíny
• schopnosť zvládať náročné a stresové situácie
• výborné vyjednávacie, komunikačné a interpersonálne zručnosti
• schopnosť určiť priority na podporu zákazníkov a plnenie cieľov spoločnosti
• schopnosť budovať a rozvíjať vzťahy so zákazníkmi aj kolegami
• anglický jazyk - mierne pokročilý (B1)

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4327254  Dátum zverejnenia: 30.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac