Sales Coordinator (Koordinátor predaja)

DS Smith Packaging Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacpodľa skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Komunikácia so zákazníkmi
• Spracovanie objednávok od zákazníkov
• Kooperácia s obchodnými partnermi
• Podpora predajného tímu
• Postúpenie objednávok interným a externým dodávateľom
• Koordinácia dodávok zákazníkom
• Optimalizácia toku tovaru
• Fakturácia zákazníkom
• Inventúra skladových zásob
• Zmluva na dobu zastupovania počas materskej/rodičovskej dovolenky - na 1 rok

• Práca v nadnárodnej spoločnosti
• Príspevok zamestnávateľa na DDS (3. pilier dôchodkového poistenia)
• Ročné odmeny do výšky 10% ročného platu
• Home-office

Informácie o výberovom konaní

Pracovná zmluva na dobu určitú - 1 rok.
Výberové konanie prebehne v 2 kolách. Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich požadované kritériá. Spolu so životopisom nám prosím pošlite súhlas so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické alebo obchodné vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Počítačové zručnosti MS Office, SAP výhodou
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Proaktívne správanie
• Flexibilita a spoľahlivosť
• Iniciatívnosť pri riešení problémov
• Výborné komunikačné a organizačné schopnosti

Pretvárame obaly pre meniaci sa svet. DS Smith je na Slovensku aj vo svete lídrom vo výrobe vlnitej lepenky (kartónových hárkov) a vytvára pre zákazníkov praktické a moderné obalové riešenia. Do našich kvalitných obalov sa balia výrobky, ktoré máte určite radi aj Vy – obľúbené keksy, dobré vínko, kvalitné remeselné a svetové pivo, knihy, oblečenie, tovar najpopulárnejších internetových obchodov, známe mlieka a syry, čokolády aj televízory a mobily svetových značiek.
Naše obaly sú veľkou pomocou pre zelenšiu planétu - sú z recyklovaného materiálu a ďalej recyklovateľné. Nie je nám ľahostajná naša spoločná budúcnosť. Veríme, že ju budete úspešne vytvárať spolu s nami.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3625506  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac