ERP Špecialista

DS PROPERTY, a.s.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
ihneď
1000,- EUR + základná mzda môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administrácia a technická podpora softwarových aplikácií využívaných v spoločnosti
- návrh, vývoj, podpora technických riešení a systémových zmien
- analýza potrieb užívateľov, klientov, zákazníkov. Vyhľadávanie možných chýb, analýza vzniknutých problémov
- testovanie, inštalovanie a konfigurácia nových verzií SW aplikácií
- komunikácia s dodávateľom softwarového riešenia alebo interným vývojovým oddelením
- sledovanie a zabezpečenie technických požiadaviek/štandardov a podnikateľských požiadaviek
- testovanie zmien v aplikácii
- testovanie a dokumentácia systémových riešení pred implementáciou
- Ďalšie činnosti
- spolupráca na technickej stránke a podnikateľskej stránke SW systémov
- tvorba a vedenie systémovej a prevádzkovej dokumentácie
- spolupráca s tímom, spoluúčasť na podpore užívateľov
- školenie interných zamestnancov alebo odborníkov na strane klienta
- Administrácia a support ERP MS Navision

- práca pre stabilnú spoločnosť v dynamickom kolektíve
- možnosť odborného rastu

Ďakujeme všetkým prihláseným za záujem o inzerovanú pozíciu, kontaktovať budeme len uchádzačov spĺňajúcich výberové kritéria.
Ďakujeme za porozumenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
Administrácia LAN/WAN - Pokročilý
Klient/server administrácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Skúsenosti s administráciou informačného systému MS Dynamics NAVISION prípadne iných ERP systémov
Spolupráca pri implementácii nových funkcionalít a služieb
Snaha sa učiť, zlepšovať a efektívne riešiť problémy
Znalosť administrácie Microsoft produktov (Windows, Office a ďalšie) – základy
Teoretická znalosť HelpDesk systémov (zaškolíme)
Nadšenie pre oblasť IT supportu a záujem o technický vývoj v IT oboru
Skúsenosti s administráciou Windows Server 2012, 2016, 2019 +, Active Directory, Print/File server,GPO
Schopnosť dokumentovať zmeny, incidenty a problémy
Skúsenosti s čítaním a interpretáciou logov aplikácií a systémov (serverov, klientov)
Znalosť best practices pre oblasť MS Windows OS, prípadne Linux OS
Znalosť základov počítačových sietí (TCP/IP, DNS)
Základná znalosť administrácie a monitorovania databáz
Základná znalosť SQL dotazov
IT podpora koncovým užívateľom - evidencia, analýza a riešenie IT problémov a požiadaviek užívateľov
Správa, údržba a evidencia HW a SW infraštruktúry

Správa a prevádzkovanie bytových a nebytových priestorov.
ID: 3788781  Dátum zverejnenia: 16.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000,- EUR + základná mzda môže byť výrazne vyššia v závislosti od skúseností a znalostí kandidáta