Realizátor záhradných celkov

DS Garden, s.r.o.

Miesto práce
Zavarská 10, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2020
Mzdové podmienky (brutto)
960 EUR/mesiacmesačná mzda uvedená brutto /v hrubom/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nových kolegov na realizácie sadovníckych úprav, inštalácie automatických zavlažovacích systémov, údržby zelene:

Kosenie trávnikov, údržba zelene všetkého druhu, terénne úpravy, zakladanie okrasných záhrad, pokládky a výsev trávnikov, inštalácie závlah, drobné stavby (obrubníky, dlažba, ploty, ...), starostlivosť o pridelené mechanizmy.

- mladý kolektív
- práca prevažne len cez týždeň (víkendy a sviatky voľné, príp. podľa dohody)
- príjemné prostredie
- dynamická nie monotónna práca, žiadny stereotyp
- dovolenka, stravné lístky

- v prípade záujmu svoj životopis (prípadne spolu s motivačným listom) zašlite na [email protected]
- vyhradzujeme si právo odpovedať len kandidátom, ktorí budú pozvaní na výberové konanie
- prípadní uchádzači nech nás kontaktujú len mailom, nie telefonicky (z dôvodu pracovnej vyťaženosti kompetentných ľudí)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- nakoľko sa jedná občas aj o fyzicky náročnú prácu v exteriéri výhodou je fyzická zdatnosť
- uchádzač by mal byť dochvíľny, spoľahlivý a časovo flexibilný s chuťou učiť sa nové veci
- prax v odbore výhodou
- vodičský preukaz skupiny B podmienkou
- vodičský preukaz skupiny C,E,T výhodou

DS Garden, s.r.o. je stabilná spoločnosť, ktorá poskytuje kompletný servis v oblasti záhradníckych služieb pre súkromné osoby, firmy, spoločenstvá vlastníkov bytov a RD, správcovské spoločnosti.
Prioritne sa venujeme údržbe zelene súkromných záhrad a verejných priestorov. Taktiež sa zaoberáme projekciou záhrad a verejných výsadieb s vypracovaním 3D vizualizácií, s následnou realizáciou, t.j. zakladanie zelene. Zaoberáme sa aj projekciou a inštaláciou automatických zavlažovacích systémov zelene (trávniky, výsadba, futbalové ihriská a pod.), s následným servisom/údržbou a rekonštrukciou závlah.

ID: 3865894  Dátum zverejnenia: 7.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac