Можливість для людей з України
Logo DS ENERGY, s. r. o.

Kuchár / pizzér

DS ENERGY, s. r. o.

Miesto práce
Severná 1, Kežmarok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Príprava jedál  podľa receptúr a štandardov prevádzky
  • Starostlivosť o čistotu a poriadok v kuchyni
  • Kontrola kvality surovín a potravín
  • Zabezpečenie dodržiavania hygienických noriem
  • Spolupráca s kolegami a nadriadenými
  • Prispôsobovanie sa aktuálnej ponuke a požiadavkám zákazníkov
  • Zabezpečíte, aby kuchyňa bola vždy čistá a udržiavaná

  • Zamestnanecké stravovanie
  • Pracovné oblečenie zdarma
  • Flexibilný pracovný čas
  • Zamestnanecké zľavy

Všetci vhodní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Na základe vášho životopisu a žiadosti vás budeme kontaktovať telefonicky, alebo e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

17.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​Hľadáme zodpovednú osobu so zmyslom pre tímovú prácu, zodpovednosť čistotu, kvalitu a detail, ktorí majú chuť na sebe makať, vo výborne vybavenej kuchyni, prichádzať s novými nápadmi a pracovať v mladom teame.​

Sme unikátny koncept novootvorenej pivárenskej reštaurácie, kde okrem širokého výberu piva, ponúkame výbornú kuchyňu moderné trendové jedlá a prekvapivé chuťové kombinácie, ktoré nie len výborne chutia, ale sú aj pastvou pre oči. Dbáme hlavne na kvalitu, spoľahlivosť poskytovaných služieb a snažíme sa stále inovovať, zlepšovať a prinášať nové veci v oblasti gastronómie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4809232  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac