PPC & SEO špecialista v reklamke (parttime/homeoffice)

DS Class, s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš skúsenosti so správou PPC kampaní v Google Adwords? Baví ťa online reklama a sledovanie najnovších trendov v oblasti online propagácie? Využi svoj potenciál a pomôž našim klientom k lepším výsledkom.

O čo ide?

Tvojou hlavnou úlohou bude nastavovanie a navrhovanie SEO stratégie pre našich klientov. Budeš sa priamo podieľať na tvorbe analýzy kľúčových slov ako aj SEO audite.

Tvojou úlohou tiež bude navrhovať klientovi PPC stratégiu, priamo sa podieľať na analýze kľúčových slov, zvoliť štruktúry kampaní, optimalizovať kampane a zvyšovať ich výkonnosť.

Sám s klientom komunikovať nemusíš. Spoločne s Account manažérom nastavíte klientovi kampaň podľa jeho gusta.

Keďže chcú byť všetci informovaní, priprav sa na to, že budeme požadovať aj priebežné výsledky - tak trochu počítame s tým, že si budeš reporty robiť aj sám pre seba, aby si videl svoju úspešnosť a navrhoval zlepšenia a priebežné zmeny :)

Nemusíš s nami sedieť v kancelárií, aspoň nám zostane viac kávy, ale budeme radi, ak sa prídeš aspoň zoznámiť.

✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
✔ Firemné akcie

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

Z dôvodov časovej tiesne si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vážime si každého jedného uchádzača a ak sme Vás teraz nevybrali držíme Vám palce nabudúce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Čo je tvoje ,,must have’’?

* skúsenosti s nastavovaním a vyhodnocovaním SEO kampaní
* skúsenosti s nastavovaním a vyhodnocovaním Google PPC kampaní
* základný prehľad vo svete online marketingu
* samostatnosť, no zároveň tímový duch

DS Class, s.r.o. je súčasťou skupiny DS Class, ktorá sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

DS Class zahŕňa činnosť full servisovej reklamnej, public relations a eventovej agentúry. Zabezpečuje tiež vlastnú vydavateľskú a výrobnú činnosť, marketingový outsourcing, obchodnícke služby a zákaznícku starostlivosť.

Spoločnosť DS Class patrí medzi najlepších zamestnávateľov na Slovensku a v roku 2015 aj 2016 bola nominovaná v kategórii OBCHOD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Gajova 4
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniel Sivák, PhD., MBA, MSc
E-mail: poslať životopis
ID: 3284525   Dátum zverejnenia: 11.1.2018