Každodenné upratovanie kancelárií (brigáda/150€ mesačne)

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
150€ v čistom (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našich kancelárií v Ružinove hľadáme pomocníčku, ktorá pomôže našej aktuálnej "pani domácej" s upratovaním.

Jedná sa o každodennú prácu na cca 1-2h denne v pracovné dni.

Upratuje sa mimo pracovnej doby ráno alebo večer (podľa dohody).
Štandardná pracovná doba je 8.00-18.00 (v tomto čase upratovanie nie je možné). Mimo tejto doby je možné Vaše pracovné zmeny naplánovať.

Denné činnosti:
- vynesenie smetí, výmena odpadkových vriec
- utretie prachu
- vysávanie podláh
- čistenie podláh mopom
- upratanie kuchynky (riad, umývačka, linka, stoly...)
- príprava džbánu s vodou pre riaditeľa spoločnosti, do zasadačky a upratanie stola
- iné drobné činnosti súvisiace s upratovaním podľa potreby

Mesačne:
- veľké upratanie kancelárií (detailné utretie prachu, nábytku zvnútra, čistenie počítačov, obrazoviek a pod.)

Sporadicky: umytie okien (za príplatok)

Počet kancelárií: 9+kuchynka

✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Pitný režim
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti
✔ Zvyšovanie platu podľa výkonu

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:

✔ Životopisu alebo krátkeho resumé prečo by sme si ťa mali vybrať
✔ Fotografie

Práca je vhodná aj pre flexibilnú študentku, mamičku na materskej alebo dôchodkyňu.

Z dôvodov časovej tiesne si vyhradzujeme právo kontaktovať len vybraných uchádzačov. Vážime si každého jedného uchádzača a ak sme Vás teraz nevybrali držíme Vám palce nabudúce.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

- Skúsenosti s upratovaním sú potrebné
- Práca so smartphonom výhodou (budeme ti fotiť a posielať popisky k požiadavkám)
- Časová flexibilita
- Príjemné vystupovanie

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3267419  Dátum zverejnenia: 21.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150€ v čistom (netto)