Junior Account (asistent/ka Account manažéra) v reklamke

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou úlohou bude každodenné asistovanie tímu account manažérov. Spoločne sa budete podieľať na starostlivosti o malých a stredných klientov.

Čo budeš robiť?
Pomáhať im s každodennou agendou, komunikáciou a organizovaním úloh a pracovných stretnutí. Na mnohých úlohách a stretnutiach sa budeš podieľať samostante. Niektoré budeš delegovať kolegom a strážiť termíny ich splnenia. Budeš preberať zodpovednosť za termíny plnenia úloh a ich koordináciu. Komunikácia a stretnutia s klientmi budú na dennej báze.

Táto práca nie je pre bežného človeka, ktorý je zvyknutý pracovať 8.00-16.30 a čaká, že mu pracovné úspechy a nadštandardný plat spadnú k nohám. Naopak - ak sa vieš zapáliť pre svoju prácu a prekonať seba samého, môžeš sa tešiť na život plný príležitostí, zaujímavých úloh, zážitkov a tiež nadpriemerného finančného ohodnotenia.

Ak je tvojou výzvou stať sa raz typickým plnohodnotným accountom, tak toto je ten najlepší začiatok :-). Ale ak to nie je tvoja šálka kávy môžeš bez problémov zostať aj v tejto "asistentskej" pozícii. Budeš strojcom svojho vlastného osudu.

Nie je jednoduché poskytnúť podrobný opis pracovnej náplne, pretože práca tohto druhu je všetko, len nie rutina (okrem niektorých pravidelných úloh).

SPOLOČNOSŤ DS CLASS JE DLHODOBO NAJLEPŠÍM ZAMESTNÁVATEĽOM VO SVOJEJ KATEGÓRII NA SLOVENSKU A POSKYTUJE KOMPLEXNÝ A NEUSTÁLE SA ROZVÍJAJÚCI BALÍČEK BENEFITOV PRE SVOJICH ZAMESTNANCOV.

Zoznam benefitov nájdete na: dsclass.sk/karierne-benefity/

Medzi najzaujímavejšie a bezkonkurenčné nepochybne patrí:

✔ Finančná starostlivosť o vašu rodinu a deti po dobu 10 rokov v prípade vážnej životnej situácie (úmrtia) zamestnanca v hodnote 75% čistej mzdy a 250€ mesačne pre každé dieťa zamestnanca
✔ Príspevok 1500€ pri narodení/adopcii dieťaťa
✔ Príspevok 500€ na kúpu auta

A tiež ďalšie drobné benefity pre radosť:
✔ Každý pondelok firemné raňajky aby si sa tešil do práce po víkende :-)
✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Pitný režim (káva, čaj, filtrovaná voda, ovocné sirupy alebo možnosť spraviť si smoothie)
✔ Raz za dva týždne PIZZA MIZZA podľa vlastného výberu :-)
✔ Po zapracovaní nárok na "Mercedes na víkend"
✔ Možnosť zobrať si so sebou psíka na pracovisko (každý deň dostane aj maškrtu)
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti a zvýhodnené nákupy elektroniky, kozmetiky a iných tovarov
✔ Firemné akcie
✔ Preplácanie potrebných školení a odborné vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Priloženú foto považujeme za plus :-)
✔ Krátke "Résumé" prečo si mysliš, že si pre nás ten pravý/á

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

▲Nakoľko sa jedná o veľmi špecifickú a dôvernú pozíciu, je potrebné počítať s tým, že flexibilita, 100% časový manažment, skvelé koordinačné schopnosti, profesionálne jednanie, diskrétnosť a lojalita sú viac než len slová.

▲Niekedy možno pôjde o denný rámec 8 hod denne, niekedy 12 hod. S minimálnym priemerom, s ktorým však je nutné počítať, je spravidla 9-10hod denne.

▲ Schopnosť práce pod vysokým a dlhodobým tlakom
▲ Asertivita v jednaní
▲Vysoký štandard osobnej, telefonickej aj elektronickej komunikácie
▲Bezchybná gramatika (!)

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3157418  Dátum zverejnenia: 23.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850