UI, UX Grafik

Kahaj Solutions s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 900€ netto (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tak ako každý mesiac pribúdajú noví klienti - musia pribúdať aj noví kolegovia.
Hľadáme kolegov do nášho najväčšieho agentúrneho tímu, ktorý sa stará primárne o malých a stredných klientov (s tvojim postupným rastom od najmenších lokálnych až po najväčších medzinárodných zákazníkov).

Pozícia je vhodná pre SKÚSENÉHO a dobre organizovaného človeka, ktorý nemá problém s prácou pod tlakom.
Ideálne so skúsenosťou priamo s prácou pre agentúru, výrobu, vydavateľstvo, magazíny a podobne. Budú cez teba prechádzať rôznorodé grafické úlohy a zadania.

UI/UX dizajnér:
★ Návrh UI rozhraní (online a mobilné aplikácie)
★ Webdizajn (návrh jednoduchých landing page až po rozsiahly e-shopy)
★ Jednoduché animácie (výhodou)

Komplexná podpora agentúry v oblasti grafiky (online aj offline):
logá, webdizajn, FB posty, bannery na web, úprava a spracovanie fotografií, prezentácie, inzercia a rôzne kampane.

Samostatnosť pri vyhľadávaní potrebných podkladov (práca s fotobankou a inými zdrojmi).

Hľadáme univerzálneho človeka s citom pre detail.

★ Najťažšie na tejto práci je, že musíš byť neustále efektívny a dbať na dodržiavanie termínov.
★ Na druhej strane ti ponúkame možnosť ukázať svoju indvidiualitu a príležitosť pre kariérny rast spolu s finančným ohodnotením, ktoré nie je limitované a pravidelne narastá.

Medzi najzaujímavejšie a bezkonkurenčné nepochybne patrí:

✔ Finančná starostlivosť o vašu rodinu a deti po dobu 10 rokov v prípade vážnej životnej situácie (úmrtia) zamestnanca v hodnote 75% čistej mzdy a 250€ mesačne pre každé dieťa zamestnanca
✔ Príspevok 1500€ pri narodení/adopcii dieťaťa
✔ Príspevok 500€ na kúpu auta

A tiež ďalšie drobné benefity pre radosť:
✔ Každý pondelok firemné raňajky aby si sa tešil do práce aj po víkende :)
✔ Vstup do GOLEM fitness zadarmo
✔ Pitný režim (káva, čaj, filtrovaná voda, ovocné sirupy alebo možnosť spraviť si smoothie)
✔ Raz za dva týždne PIZZA MIZZA podľa vlastného výberu :-)
✔ Po zapracovaní nárok na "Auto na víkend"
✔ Možnosť zobrať si so sebou psíka na pracovisko (každý deň dostane aj maškrtu)
✔ Pravidelné finančné a nefinančné odmeny
✔ Zľavy u obchodných partnerov spoločnosti a zvýhodnené nákupy elektroniky, kozmetiky a iných tovarov
✔ Firemné akcie
✔ Preplácanie potrebných školení a odborné vzdelávanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Uchádzačov prosíme o zaslanie:
✔ Životopisu
✔ Ukážky portfólia doterajších prác
✔ Priloženú foto považujeme za veľké plus
✔ Krátke "Résumé" prečo si myslíš, že si pre nás ten pravý/á

☆ Väčšie portfóliá odporúčame zaslať prostredníctvom linku na úložisko (príp. môžete zasielať aj priamo cez DROPBOX).

★ Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov, ktorí dostanú na vypracovanie testovacie zadanie a budú prizvaní na osobný pohovor

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe InDesign - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

★ Interaktívne prototypovanie
★ Znalosť princípov User Experience (skúsenosť s tvorbou užívateľských rozhraní a responzívnych UX)
★ Skúsenosti s tvorbou veľkých web stránok a mobilných aplikácií
★ Príprava podkladov pre tím programátorov
★ Príprava a porozumenie wireframom
★ Znalosť Sketch a Invision výhodou

Kahaj Solutions s.r.o. sa už 9 rokov stará o viac ako 150 klientov v rámci Slovenska a EÚ prostredníctvom svojej siete 12 spoločností.

V našom tíme nájdete viac ako 130 odborníkov a nadšencov, ktorí sa špecializujú na služby v oblasti reklamy, marketingu, PR a s tým súvisiace služby outsourcingu, výroby a cost reduction.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2324929  Dátum zverejnenia: 10.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 900€ netto (podľa skúseností)