Predajca vozidiel značky AUDI

DS-CAR s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
základná zložka mzdy: 650,- € / v hrubom/ + príplatky a osobné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti, pôsobiacej v automobilovom priemysle, v pozícii PREDAJCA VOZIDIEL ZNAČKY AUDI

Popis práce:
- predaj nových vozidiel
- fakturácia, vypracovávanie cenových a leasingových ponúk
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- popredajná starostlivosť o zákazníkov
- spolupráca s importérom pri uvádzaní nových modelov na trh
- spolupráca s jednotlivými oddeleniami v spoločnosti za účelom podpory predaja

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky, kontaktujte nás prostredníctvom linky "poslať životopis".

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov. Telefonické informácie neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- prehľad v automobilovom priemysle na domácom trhu a v Európe
- znalosť špecifických požiadaviek prémiového segmentu a prostredia zákazníkov v automobilovom priemysle výhodou
- profesionálne vystupovanie, komunikačné a predajné zručnosti
- analytické a strategické myslenie, orientácia na cieľ

Autorizovaný predaj a servis automobilov Volkswagen, Audi, Seat, Škoda

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Hlavná 21
92901 Dunajská Streda
ID: 1261789   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   základná zložka mzdy: 650,- € / v hrubom/ + príplatky a osobné odmeny v závislosti od dosiahnutých výsledkov