Reagujte bez životopisu

Stavebný pracovník

Drystar Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
30.5.2024
1 800 EUR/mesiacmožnosť postupného zvyšovania platu, platenie nadčasov, stravného, diet

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rekonštrukčné interiérové práce rôzneho rozsahu podľa jednotlivých zákaziek, ide iba o manuálne práce. Zháňanie zákaziek, vybavovanie a organizačné práce má na starosti iný zamestnanec. Hľadáme pracovníka, ktorý by vedel samostatne pracovať -  pokladať dlažbu a obklady, maľovať, vyspravovať omietky rôznych druhov, robiť so sadrokartonom. Najlepšie je prax vo všetkých týchto profesiách. Výhodou je skúsenosť s rekonštrukciami bytov. Nejde o výstavbu domov. Pracovisko v mieste Bratislava a okolie.

firemný mobil, práca v stabilnom malom kolektíve, preplatenie prípadných občasnýcn nadčasov, či víkendov, korektné pracovné vzťahy, nárok na stravné, diety, všetko oficiálne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

stavebníctva

prax v odbore stavebníctva nutná, praktické znalosti vyspravovania omietok, kladenia a opráv dlažby a obkladov, natieračských prác, práce so sadrokartonom, vedieť samostatne pracovať, dôslednosť, zodpovednosť. Pracovník bude celkovo jeden, takže musí byť spoľahnutie,že svoju prácu odvedie a možno ju odovzdať zákáznikovi. Práca je iba na trvalý pracovný pomer, žiadna živnosť. Víkendy sú voľné, prípadne občasne formou nadčasov.

Sme pobočka úspešnej rakúskej spoločnosti. Naša firma sa špecializuje na sušenie zatečení pri vytopení bytov a domov, pri rekonštrukciách, pri prasknutí a netesnosti kurenárskych a vodovodných rozvodov a odpadov, pomocou vysušovacích prístrojov, vykonávame aj merania vlhkosti a následné sanačné práce (opravy podlahy, maľovky atď.). Sušením pomáhame výrazne znížiť náklady, ktoré by inak boli potrebné na odstránenie a výmenu zavlhnutých materiálov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Soňa Wilhelmová
Tel.: 02/4463 0924
E-mail: poslať životopis
ID: 4694489  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac