Reagujte bez životopisu

Vodič nákladného auta MAN s Hydraulickou Rukou

DRUSUR, s.r.o.

Miesto práce
Ružomberok
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá na stretnutí v závislosti od skúseností a zručností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zvážanie druhotných surovín od dodávateľov, prípadne medzi prevádzkami (Liptov , Orava a okolie)
Manipulácia s kontajnermi, nakladanie, vykladanie a triedenie materiálu, kovového šrotu s hydraulickou rukou
Starostlivosť o technický stav a vedenie nákladného motorového vozidla MAN s HR a naťahovacím systémom, kontajnerov a pridelenými pracovnými pomôckami
Bežná údržba vozidla, pozitívny vzťah k práci

Perspektívne zamestnanie v stabilnej spoločnosti, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu
Osobné odmeny, polročné odmeny, koncoročné odmeny
Odmena za pracovné a za životné jubileum
Práca v stabilnej spoločnosti
Zamestnanecké výhody
Práca v jednozmennej prevádzke od pondelka do piatku (40hod. týždenne)

kontakt pre zasielanie životopisov, resp. žiadostí zasielajte
Milan Kuchár
tel: +421 907 356 400
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

1

Kvalifikačná Karta Vodiča (KKV) a tachografová karta
lakárske prehliadky a psychotesty
platné osvedčenia a prax na HR vítaná (nie je podmienkou - zaškolíme)
Pracovitosť a svedomitosť, bezúhonnosť
Iba dlhodobá spolupráca na TPP alebo živnosť

Zaoberáme sa činnosťou zameranou na výkup, zber, likvidáciu, následné spracovanie, zhodnocovanie, recykláciu a predaj kovového odpadu - druhotných surovín (hlavne železného šrotu a farebných kovov).
Spoločnosť bola založená 1. 1. 2005 a vznikla pretransformovaním sa už zo zabehnutej súkromnej firmy Drusur - Milan Kuchár , ktorá začala fungovať od roku 1993. Činnosť zberu kovového odpadu je zameraná hlavne na podniky, ktorím vzniká pri výrobe kovový odpad ako druhotná surovina. Ďalej kovový odpad získavame aj od fyzických osôb, obcí, škôl a poľnohospodárskych družstiev. Kovový odpad taktiež vykupujeme na našich prevádzkach. Tento kovový odpad následne triedime upravujeme a predávame ďaľej na konečné zhodnotenie do zlievární, železiarni a hutí hlavne tu na Slovensku, ale aj do Poľska, Talianska alebo Českej republiky .

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4702411  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac