Regionálny manažér pro Slovensko

DRUID CZ s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
1.2.2022
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DRUID CZ s.r.o. (ČR) je rodinne založená potravinová spoločnosť, ktorá sa zaoberá maloobchodným predajom kvalitných produktov viacej jako 30 rokóv.

Pre zabezpečenie ďalšieho rastu v rámci SR, hľadáme skúseného obchodníka.

Veríme, že osobný kontakt špičkového obchodnika, ktorý pravidelne udržuje profesionálny vzťah so svojimi klientmi, sa nedá ničím nahradiť.

Ponúkame:

- vysokokvalitné produkty
- stále sa rozširujúci sortiment výrobkov
- korektné jednanie a plnú podporu našich spolupracovníkov

Očakávame:

- profesionalitu a reálne skúsenosti v oblasti FMCG
- aktívne kontakty na konkrétnych odberateľov
- vodičský preukaz „B“
- spoluprácu na základe pracovnej zmluvy

A ako ďalej?

Napíšte nám, prosím, v e-maile niečo o sebe, ako si predstavujete spoluprácu a čo nám viete ponúknuť Vy, ako najvhodnejší kandidát.

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len úspešných uchádzačov o spoluprácu.

Viac informácií o nás a našich produktoch nájdete na našom webe www.druidcz.com

Tešíme sa na spoluprácu práve s Vami!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

ID: 4230727  Dátum zverejnenia: 4.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac