Účtovníčka/účtovník

Druhá strategická, a.s.

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 000 EUR/mesiacFinálna výška mzdy bude dohodnutá na základe osobnostných a profesijných predpokladov kandidáta a druhu pracovného pomeru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné vedenie a spracovanie účtovnej agendy.
Príprava a kompletizácia podkladov a dokladov na zaúčtovanie.
Kontrola formálnej a vecnej správnosti účtovných dokladov.
Zabezpečenie výstupov zodpovedajúcich platnej legislatíve.
Zostavenie účtovných závierok.
Spracovanie daňových priznaní (DzP PO, DPH, daň z motor.vozidiel, daň z nehnuteľnosti).
Príprava podkladov pre konsolidáciu.
Iné činnosti podľa pokynov priameho nadriadeného.
Zodpovednosť za správnosť a včasnosť vykonávaných činností.
Informačné povinnosti voči Národnej banke Slovenska a Burze cenných papierov.

- Práca pre stabilnú spoločnosť
- Samostatná a zodpovedná práca
- Flexibilná pracovná doba

V prípade, že Vás naša ponuka oslovila a spĺňate všetky uvedené požiadavky, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na doleuvedený kontakt.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti. Proces starostlivého posúdenia všetkých prijatých životopisov môže byť časovo veľmi náročný, preto Vás prosíme o trpezlivosť.

S informáciami o ďalšom postupe vo výberovom konaní budeme kontaktovať LEN tých kandidátov, ktorí spĺňajú predpoklady a požiadavky a budú vybratí zodpovedným pracovníkom našej spoločnosti.
Ďakujeme vopred za rešpektovanie tejto skutočnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosť účtovného softvéru Premier je výhodou
- samostatnosť a komunikatívnosť
- schopnosť pracovať v tíme
- analytické a logické myslenie
V prípade absolventa alebo študenta VŠ nie je nutná prax 2 roky /prax v účtovníctve/, je však potrebná znalosť účtovníctva.

Poradenstvo a správa investícií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4098722  Dátum zverejnenia: 8.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac