Obchodný manažér

DRUCKER s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o zákazníkov a vybavovanie objednávok
Logistika tovaru
Vybavovanie požiadaviek od zákazníkov
Vyhľadávanie nových zákazníkov
Starostlivosť o predajňu v OC Polus

provízie z predaja, finančné bonusy za plnenie plánu, vlastné riadenie pracovného času, auto Škoda SuperB aj na súkromné účely, ntb, mobil

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov na základe zaslaného životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Zodpovednosť a komunikatívnosť
Obchodnícke zručnosti
Zodpovedný prístup a precíznosť
Samostatnosť na zverených projektoch

Spoločnosť DRUCKER je európskym predajcom kaziet pre tlačiarne a špeciálne tlačové zariadenia. Kazety výrobcu sú distribuované do viacerých krajín EU a sú overeným výrobkom u mnohých zákazníkov. Keďže ide o európske výrobky, tieto spĺňajú tie najprísnejšie kvalitatívne normy. Firma má vlastnú výrobnú dielňu na renováciu tonerov a ako jediná má ISO priamo na proces renovácie.
DRUCKER s.r.o. bola založená za účelom etablovania sa na Slovenskom trhu spotrebného materiálu pre tlačiarne. Chceme zákazníkom dať možnosť výberu, tak ako v iných krajinách EU, medzi originálnou kazetou a renovovaným výrobkom DRUCKER v nemennej kvalite v oveľa výhodnejších cenách, s plným servisným zabezpečením a technickou podporou.
Spoločnosť sa zaoberá plným servisom pre firmy v oblasti IT od správy celofiremnej siete až po dodávku tonerov a papiera pre tlačiarne a outsourcingu tlače.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

ID: 3210028   Dátum zverejnenia: 9.10.2017