Skladník / Expedient

Drotex s.r.o.

Miesto práce
Topoľčany
Termín nástupu
1.2.2020
1 060 EUR/mesiacročný bonus vo výške mesačnej mzdy po naplnení plánu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- príjem, uskladnenie, príprava a výdaj tovaru -,
- kontrola kvality a kvantity tovaru,
- obsluha VZV vozíka, vodič B ( malá dodávka)

poriadok v sklade a správne expedovanie tovaru na vozidlá
- expedícia tovaru
- práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve

Informácie o výberovom konaní

Hlavnou oblasťou podnikania spoločnosti Drotex. s r.o.
je skladovanie výrobkov a distribúcia tovaru vlastnej výroby a obchodného
tovaru – www.drotex.sk
Počet zamestnancov: Cca 8-9 zamestnancov
Adresa spoločnosti : Pod kalváriou 5012, 955 01 Topoľčany
Kontakt : [email protected]

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis v slovenskom jazyku + súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov a zoznamom posledných 2-3 prac. pomerov .
Spoločnosť bude kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Nový kolega by mal disponovať:
- platným osvedčením na obsluhu VZV a vodičským preukazom B

Iné požiadavky ktoré považujeme za výhodu:
- skúsenosti s prácou v sklade
- fyzická zdatnosť,

Spoločnosť Drotex s.r.o. a TICHELMANN SK sú obchodné firmy zaoberajúce sa predajom obalového materiálu, drogérie, hygieny, čistiacich prostriedkov, ochranných pracovných prostriedkov. Bližšie informácie nájdete o nás na našej web. stránke www.drotex.sk. www.tichelmann.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3846881  Dátum zverejnenia: 13.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 060 EUR/mesiac