Obchodný riaditeľ kuriérskej spoločnosti pre SK

Dropick. s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kto sme,a čo robí Dropick s.r.o?

Ponúkame služby v oblasti rozvozu a zabezpečenia podpisu zmluvných dokumentov od našich partnerov k ich zákazníkom a späť. Náš spoľahlivý a vyškolený tím rozvozcov (obchodníkov) zabezpečuje doručovanie zásielok zákazníkom bánk, mobilných operátorov a energetických spoločností a je schopný zariadiť aj prípadný dopredaj.
Máme viac ako desaťročnú prax v odbore a naši pracovníci pokrývajú celé územie Slovenska aj Českej republiky. Naším cieľom bolo a je zabezpečiť spoľahlivý rozvoz a kvalitné služby od tlače a distribucie zásielky po spätné doručenie, vrátane všetkých potrebných dokumentov.

Čo budete robiť?

•> Strategické, dlhodobé plánovanie obchodných aktivít spoločnosti
•> Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
•> Priebežný prieskum trhu s cieľom plánovania nových akvizícií
•> Tvorba akčných plánov, delegovanie konkrétnych úloh
•> Vedenie malého tímu a úzka komunikácia s vedením spoločnosti
•> Pravidelný reporting
•> Ďalšie obchodné činnosti vyplývajúce z aktuálnych potrieb.

Čo od Vás očakávame?

•> Skúsenosť z manažérskej pozície v oblasti kuriérskych služieb alebo logistiky
•> SŠ / VŠ vzdelanie (ekonomického zamerania výhodou)
•> Proaktívny prístup k práci, výborné komunikačné, organizačné, prezentačné zručnosti, schopnosť argumentovať a zručnosť presadiť si svoje názory
•> Schopnosť poradiť si v náročných situáciách
•> Časová flexibilita (služobné cesty, pružný pracovný čas)
•> Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
•> VP sk. B - aktívny vodič

Čo Vám ponúkame?

•> Príležitosť uplatniť svoje odborné i manažérske skúsenosti pri vytváraní efektívneho systému obchodných aktivít
•> Podporu, ochotu vedenia a kladný prístup k realizácii nových myšlienok a vízií
•> Flexibilný pracovný čas a vlastná organizácia práce
•> Nadštandardné mzdové ohodnotenie
•> Príjemnú pracovnú atmosféru
•> Technické zázemie umožňujúce výkon práce - mobil, PC, auto - aj na súkromné ​​účely.

Informácie o výberovom konaní

Výberové konanie pozostáva z 2(3)kôl.
1. kolo výber na základe zaslaných životopisov a motivačných listov,pre čo by sme si mali vybrať na túto pozíciu práve Vás a kam by ste chceli firmu posunúť.
Obsah 2. a prípadne 3.kola bude odkomunikovaný len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť DROPICK je výnimočná kuriérska spoločnosť ktorá svojim obchodným partnerom poskytuje nadštandardné služby v doručovaní listových zásielok a dokumentov.
Naši spolupracovníci pokrývajú celé územie Českej a Slovenskej republiky.
Cieľom je zaistiť spoľahlivý rozvoz a kvalitné služby od nabalenia zásielky,dohodnutie stretnutia s klientom, až po spätné doručenie, vrátane všetkých potrebných dokumentov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4182047  Dátum zverejnenia: 13.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac