Reagujte bez životopisu

EHS Manager

DRILL B.S. spol. s r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
100 000 Kč/měsícFinální výška mzdy závisí od zkušeností kandidáta a bude posuzována individuálně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • Řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (EHS) v souladu s místními předpisy
  • Propagovat kulturu BOZP v rámci společnosti poskytováním školení
  • Spolupráce s ostatními odděleními při přípravě pracovních pokynů a instrukcí pro nakládání s nebezpečnými látkami, nakládání s odpady a vodou a plánů pro případy mimořádných událostí
  • Zavádění, rozvoj a udržování EMS v souladu s normami ISO 45001 a ISO 14001
  • Příprava a účast na inspekcích EHS, interních a externích auditech
  • Sledování nápravných opatření vyplývajících z auditů, inspekcí a vyšetřování mimořádných událostí
  • Plnění zvláštních úkolů s regionálním manažerem EHS
  • Kontakt a spolupráce s místními úřady a externími konzultanty
  • Vedení cca 8 podřízených

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • Místní i mezinárodní možnost kariérního růstu
  • Služební auto
  • Až 5% roční platový bonus
  • 5 týdnů dovolené a další dny volna
  • Finanční bonus k penzijním fondům
  • Zařízení péče o děti v místě sídla společnosti
  • Wellness, bankovní služby, telefonní tarify a nákup automobilu za výhodné ceny
  • Zaměstnanecké opce na akcie
  • Firemní akce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o nadnárodní, výrobní automotive společnost, která se zabývá především výrobou komponentů pro elektromobilitu.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Bezpečnosť, Environment

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Zkušenosti na obdobné pozici ve výrobní společnosti min. 2 roky

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poskytujeme komplexní služby v oblasti lidských zdrojů: recruitment, executive search, assessment centra, personální audity, interim management, procesní a personální audity, zavádění procesů v řízeni lidských zdrojů, restrukturalizace společností, outsourcing jednotlivých personálních činností, outplacement, BOZP. Máme pobočky v Praze, Bratislavě, Bukurešti a Moskvě.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Moravcová
E-mail: poslat životopis
Na to, abyste reagovali na tuto nabídku, nepotřebujete životopis. Stačí, když vyplníte formulář.Odpovědět na nabídku
ID: 4813901  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 100 000 Kč/měsíc