Manažér údržby vo výrobe

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Okres Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✨Si technicky zdatný inžinier s min. odbornou spôsobilosťou § 23, ktorý má skúsenosti s vedením tímu na úseku údržby? Ak áno, možno Ťa zaujme naša ponuka.

➡️Hľadáme skúseného manažéra údržby, ktorý bude najmä:

✔️Riadiť činnosť tímu údržby

✔️Vypracovať a stále rozvíjať plán údržby pomocou programu LINX

✔️Stanoviť priority, viesť, riadiť, napomáhať a vykonávať údržbu a opravu strojov, zariadení

✔️Minimalizovať prevádzkové prestoje výroby

✔️Nákup náhradných dielov

✔️Spravovať sklad náhradných dielov

✔️Kontakt s dodávateľmi náhradných dielov a služieb

✔️Analýza príčin vzniku závad, návrh a realizácia opatrení na ich odstránenie

✔️Sledovanie nákladov na oddelenie

✔️Spracovanie dochádzky a plánu odmien podriadených

✔️Dohľad pri dodržiavaní bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, poriadku a čistoty.

​⭕Čo môžeš získať?
​➕prácu v stabilnej spoločnosti➕príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie ➕ďalšie príplatky a príspevky v rámci sociálneho programu.

☎️Ak je pracovná ponuka pre vás zaujímavá a spĺňate požadované kritéria, neváhajte nám poslať životopis v slovenskom jazyku.
✅Všetky obdržané životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

➡️Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 18 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

⭕Našim klientom je etablovaná spoločnosť pôsobiaca vo výrobnej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický/elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

údržba vo výrobe

Počet rokov praxe

4

⚡Zodpovednosť, angažovanosť, orientácia na výsledky

⚡Dobré technické myslenie, ocenené budú elektrotechnické znalosti priemyselnej elektroniky, mechaniky údržby, regulácie a riadenia, programovania PLC a bezpečnosti

⚡Schopnosť motivovať a viesť tím

⚡Skúsenosť s plánovaním investícii, vyjednávaním podmienok s dodávateľmi a subdodávateľmi,

⚡Skúsenosti na riadiacej pozícii na oddelení údržby vo výrobnej spoločnosti,

⚡Dobré organizačné a riadiace schopnosti, schopnosť operatívne riešiť vzniknuté situácie,

⚡Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni,

⚡Užívateľská úroveň práce s PC, práca so softvérom na správu údržby,

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zita Salajova
E-mail: poslať životopis
ID: 4791935  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac