Country Business Manager - protipožiarne zabezpečenie

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
3 500 - 5 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našeho klienta, jedného z najväčších európskych výrobcov detekčných systémov na požiar, hľadáme - Country Business Managera pre požiarnu detekciu, na rozvoj obchodu v celom štáte. Manažér predaja bude viesť všetky operácie spoločnosti, zabezpečujúce dynamický rast jej trhovej pozície.

Čo bude Vašou náplňou práce:
- Rozvíjanie podnikania a implementácia efektívnej stratégie značky s podporou
centrálnej kancelárie (školenia, marketing, know-how atď.)
- Identifikovanie a vytváranie obchodných príležitostí v regióne
- Identifikácia kľúčových partnerov a budovanie udržateľných vzťahov
- Vykonávanie prezentácií a školení
- Príprava cenových ponúk a poskytovanie marketingovej a technickej podpory
- Dosiahnutie predajných a marketingových cieľov
- Podpora procesu objednávok a dodávok
- Reportovanie do centrálnej kancelárie

Čo musíte splňovať:
- Skúsenosti v stavebnom priemysle v oblasti B2B vzťahov
- Skúsenosti so systémami detekcie požiaru alebo inými inštaláciami výhodou
- Hlboké porozumenie fungovaniu stavebného biznisu
- Silná pro-predajná orientácia a zameranie na kontakt s rozhodujúcimi osobami v
každej fáze projektu
- Vynikajúce medziľudské schopnosti a schopnosti vyjednávania
- VŠ vzdelanie
- Pokročilá znalosť angličtiny
- Dobrá znalosť programu Excel
- Platný vodičský preukaz

Čo ponúkame My:
- Možnosť spolupráce na IČO/HPP
- Bonusové ohodnotenie
- Sick days
- Služobný automobil, notebook
- A mnoho ďalšieho…

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre viac informácií:
[email protected]
+420 724 952 007

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Jeden z najväčších európskych výrobcov detekčných systémov na požiar

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4775686  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac