Strojník

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
ihneď/dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ odmeny vo výške 500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nastavenie a obsluha stroja na výrobu papierových vreciek podľa určeného rozmeru, nastavenie farebnej podtlače podľa vzoru a požiadaviek zákazníka.

príplatky, výkonové odmeny a bonusy do výšky 500,- €
náborový príspevok pre zamestnanca vo výške 1000,- €
stravu vo vlastnej jedálni, príspevok zamestnanec len 1 €
pracovné jubileum odmena vo výške 200,- €
životné jubileum odmena vo výške 200,- €
darčekové poukážky vo výške 100,- €
poukážky v hodnote 60,- €
príspevky do III. Piliera = Doplnkové dôchodkové sporenie
odmena za odporučenie kandidáta na pozíciu Strojník vo výške 1000,- €
ubytovanie hradené firmou, pre zamestnancov dochádzajúcich zo vzdialených regiónov SR
7 dní platenej dovolenky navyše
prácu v stabilnej spoločnosti
motivačné finančné ohodnotenie a sociálne benefity

Informácie o výberovom konaní

Dlhodobá stabilná práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Slovenská firma ktorá sa presadila na zahraničnom trhu ponúka dlhodobú a stabilnú pracu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

vzdelanie v odbore strojárstvo výhodou
farbocit
vyhovujúci zdravotný stav (manuálna práca na 3-4 zmeny)

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Naďova
Tel.: +421911011574
E-mail: poslať životopis
ID: 4694494  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac