Senior Bankár

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
1 600 - 1 900 EUR/mesiacmzda podľa skúseností kandidáta plus variabilná zložka až do výšky 40% základnej mzdy, 13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✨Pre nášho klienta z oblasti bankovníctva hľadáme cieľavedomého, šikovného bankára.
Ak vás zaujíma investovanie a dianie na finančných trhoch využite zaujímavú pracovnú príležitosť.
Vašou náplňou práce bude najmä:
✔️starostlivosť o zverené portfólio klientov,
✔️budovať a rozvíjať svoje vlastné portfólio klientov privátneho bankovníctva,
✔️ponúkať klientom unikátne a na mieru šité produktové riešenia, prispôsobené ich očakávaniam a potrebám,
✔️analyzovať potreby svojich klientov a vytvárať s nimi investičné stratégie, ktoré im pomôžu dosahovať ich dlhodobé investičné ciele,
✔️organizovať si svoj pracovný čas a stretnutia s klientmi podľa vlastných potrieb resp. požiadaviek klientov,
✔️vyhľadávať nové akvizičné príležitosti a oslovovať nových potenciálnych klientov s ponukou produktov a služieb nášho privátneho bankovníctva.

Čo môžete získať:
➕zaujímavú prácu v oblasti privátneho bankovníctva, ➕možnosť odborného a kariérneho rastu, ➕ možnosť sebarealizácie pri tvorbe vlastného portfólia klientov, ➕flexibilnú pracovnú dobu, ➕príspevok na DDS, ➕13. plat, ➕MultiSport kartu, ➕sociálne benefity

Ak je pracovná ponuka pre vás zaujímavá a spĺňate požadované kritéria, neváhajte nám poslať životopis v slovenskom jazyku.
Všetky obdržané životopisy budú starostlivo posúdené. Kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 10 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je úspešná spoločnosť pôsobiaca v oblasti bankovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, financie, obchod

Prax na pozícii/v oblasti

investície

Počet rokov praxe

2

⚡komunikačné a predajné zručnosti,
⚡vedomosti a skúsenosti z oblasti bankovníctva, finančných trhov a finančných nástrojov,
⚡obchodná prax v bankovníctve alebo finančnom sektore – minimálne 2 roky,
⚡pôsobenie na pozícii privátny bankár, osobný bankár, investičný bankár/poradca výhodou,
⚡skúsenosti s akvizíciou nových klientov,
⚡profesionálne vystupovanie, orientácia na klienta,
⚡anglický jazyk výhodou.
PRAX na pozícii Privátny bankár alebo Osobný bankár je podmienkou.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zita Salajova
E-mail: poslať životopis
ID: 4687137  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac