Technik pre technickú prípravu výroby

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacmzda od 1800 EUR /mes. Brutto - Finálna výška mzdy závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba technickej dokumentácie na základe potrieb výroby
- zmenové konania pre zefektívnenie výrobných procesov a ich archivácia
- návrh prípravkov a dohľad nad ich výrobou
- analýza výrobných procesov a príprava plánov ich optimalizácie
- nastavovanie disponibilných a kanban procesov v SAPe
- tvorba technologického postupu výroby pre jednotlivé komponenty, skupiny, až po konečný produkt (existujúce produkty i prototypy)
- optimalizácia procesov výroby už existujúcich produktov
- zakladanie kusovníkov dielcov a identifikačných kódov materiálov (existujúcich i nových produktov) podľa predlôh od zákazníkov
- zabezpečenie prototypových dielcov do výroby
- testovanie a zaradenie do sériovej výroby
- ďalšie úkony súvisiace s danou pracovnou pozíciou na základe dohody s nadriadeným

- lekcie nemeckého jazyka preplácané zamestnávateľom, započítané do pracovného času
- multisport karta
- gastro karta
- polročné odmeny vo výške 10% zo základného polročného platu
- sociálny program
- po odpacovnaí dvoch rokov, nárok na 13. plat vo výške základnej mesačnej mzdy
- možnosť dlhodobej spolupráce a profesionálneho rastu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby kovových konštrukcií strojov a zariadení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Technológ / Konštruktér

- znalosť práce s programom SAP (príp. iným ERP)
- schopnosť tvoriť a čítať technickú dokumentáciu
- schopnosť pracovať v 3D programoch
- praktické skúsenosti na pozícií technológa v strojárskej výrobe, príp. konštruktéra
- dobré organizačné schopnosti a zodpovedný prístup k práci

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4435742  Dátum zverejnenia: 17.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac