Servisný technik

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 200 EUR/mesiacMzda od 1200 EUR/mes. Brutto + výkonnostné odmeny, bonusy a rôzne benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca na technickom oddelení spoločnosti,
- práca v teréne u zákazníkov ale aj v servisnej dielni,
- vykonávanie servisných zásahov na vendingových automatoch,
- údržba, pravidelné čistenia, odstraňovanie prevádzkových porúch,
- príprava automatov pred inštaláciou,
- inštalácia a deinštalácia zariadení u zákazníka,
- starostlivosť o zverenú techniku a náhradné diely,
- vedenie dokumentácie,
- vykonávanie mesačných uzávierok, inventúr.

- stabilná práca v úspešnej spoločnosti,
- flexibilná pracovná doba,
- motivujúca variabilná zložka - výkonnostné odmeny,
- služobný automobil,
- rôzne príplatky,
- prípsevok do 3. piliera DDS,
- pravidelné odborné školenia,
- Multisport karta,
- vitamínové balíčky,
- teambuildingy,
- darčekové poukazy (pri pracovnom výročí, narodení dieťaťa, svadbe,..),
- zabezpečený pitný režim,
- zamestnanecké zľavy v e-shope,
- príjemné priateľské prostredie,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - spoločnosť pôsobiacu v oblasti komplexných služieb so zameraním na nápojové a predajné automaty.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický smer

Vodičský preukaz

B

- 1-2 roky na podobnej pozícii sú veľkou výhodou,
- stredoškolské vzdelanie v oblasti elektrotechniky,
- platné osvedčenie § 21,
- základná znalosť MS Word, Excel,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť a zodpovednosť.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4337253  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac