Senior nákupca (Vedúci zásobovania)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Trenčiansky kraj, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda od 1800 EUR/mes. Brutto + 13.plat + rôzne odmeny, príspevky a ďalšie benefity spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a koordinácia pracovného tímu zásobovania,
- Zabezpečenie včasného zásobovania materiálom a službami v požadovaných termínoch, množstvách a kvalite,
- Predchádzanie meškaniam v dodávkach a hľadanie spôsobov ako predchádzať meškaniu termínov dodávok od dodávateľov,
- Práca so zásobovacím tímom a dodávateľmi využívajúc forecast pre dojednanie bezproblémových dodávok,
- Analýza požiadaviek z MRP a konzultácia dát s odd. plánovania,
- Komunikácia s oddelením plánovania dodávky pri zmenách výrobného plánu,
- Príprava a analýza KPI zásobovania,
- Operatívne porady za účelom dohľadu nad rešpektovaním zásobovacích termínov.

- Práca v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
- 13. plat
- Príspevok na dopravu,
- Dochádzkový bonus,
- Kvartálne odmeny,
- Náborový príspevok,
- Finančné odmeny pri pracovnom jubileu,
- Príspevok na III. pilier DSS,
- MultiSport karta,
- Teambuildingy,
- Ďalšie benefity spoločnosti.

V prípade záujmu o pozíciu, posielajte prosím svoj životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku prostredníctvom profesie.
Kandidátov spĺňajúcich kritéria budeme kontaktovať telefonicky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Pozíciu obsadzujeme pre nášho významného klienta - úspešnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti strojárenského priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti nákupu či zásobovania sú podmienkou,
- Skúsenosti s vedením tímu sú výhodou,
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- Znalosť práce s ERP systémom, MS Word, MS Excel,
- Skúsenosti na podobnej pozícii v oblasti výroby - strojársky, automotive priemysel,
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- Vyjednávacie zručnosti,
- Analytické myslenie,
- Samostatnosť a dôslednosť,
- Zodpovednosť a spoľahlivosť.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4303639  Dátum zverejnenia: 14.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac