Produktový špecialista (originálna farmaceutická firma)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 - 2 300 EUR/mesiacMzda sa pohybuje od 1800 EUR/mes. Brutto - v závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného Produktového špecialistu so skúsenosťami na podobnej pozícii alebo na pozícii Medicínsky reprezentant pre originálnu farmaceutickú spoločnosť v regióne Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, ktorého náplňou práce bude najmä :

- Nadväzovanie a udržiavanie kontaktov s lekármi a so stredným zdravotníckym personálom, farmaceutmi v príslušnom regióne,
- Zisťuje a napĺňa potreby klientov,
- Organizácia, vedenie odborných seminárov a prednášok pre odbornú lekársku verejnosť,
- Aktívna reprezentácia spoločnosti a jej produktov na odborných kongresoch a seminároch,
- Monitoring situácie na trhu, konkurencie, trendov,
- Pravidelné dopĺňanie svojich odborných vedomostí štúdiom poskytovanej odbornej literatúry, tréningami,
- Reporting na mesačnej báze,
- Efektívna správa prideleného individuálneho budgetu,
- Spolupráca so Sales Managerom a marketingovým oddelením.

- práca v úspešnej, stabilnej originálnej farmaceutickej spoločnosti,
- služobný automobil, mobil, tablet aj na súkromné účely,
- motivujúci bonusový systém,
- dovolenka nad rámec zákona (30 dní),
- 12 dní sickdays,
- jazykové vzdelávanie,
- odborné školenia,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- úrazové poistenie,
- mnohé ďalšie benefity spoločnosti...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je úspešná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Ukončené vysokoškolské vzdelanie ideálne medicína, farmácia, veterinárne lekárstvo, prírodné vedy,
• Praktické skúsenosti na pozicii Medical Representative alebo Produktový špecialista min. 2 roky vo farmaceutickej spoločnosti,
• Praca s PC (Word, Excel, PowerPoint) na pokročilej užívateľskej úrovni,
• Anglicky jazyk min. B1 (Intermediate),
• Komunikatívnosť,
• Tímovosť,
• Organizačné schopnosti,
• Kreativita a Inovatívnosť,
• Vysoké pracovné nasadenie,
• Prezentačné zručnosti,
• Schopnosť samostatne pracovať,
• VP: B.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4180664  Dátum zverejnenia: 9.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac