Stavbyvedúci pre oblasť pozemných stavieb

DRILL B.S. spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
2 000 EUR/mesiacMzda od 2000 EUR/mes. Brutto + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe,
• Prerozdelenie kompetencií stavebným majstrom,
• Koordinovanie dodávateľov, subdodávateľov a dodávok materiálu,
• Kontrola realizácie stavebných v súlade so stanovenými termínmi, rozpočtom a kvalitou,
• Vedenie stavebného denníka,
• Kontrolné dni,
• Objednávanie tovarov a stavebného materiálu,
• Dohľad nad dodržiavaním stavebných postupov, bezpečnostných predpisov,
• Zodpovednosť za dokumentáciu na fakturáciu za vykonané práce,
• Reporting.

• Práca v úspešnej stabilnej stavebnej spoločnosti,
• Služobné auto, notebook, mobil,
• Zabezpečené parkovacie miesto,
• Motivujúce finančné ohodnotenie,
• Reaálna možnosť profesionálneho rastu,
• Rôzne finančné aj nefinančné odmeny,
• Sociálne benefity,
• MultiSport karta,
• Firemné teambuildingy,
• Iné benefity spoločnosti upresnené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je úspešná dobre etablovaná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný smer

Vodičský preukaz

B

• Vzdelanie stavebného smeru,
• Odborná spôsobilosť Stavbyvedúceho na pozemné stavby,
• Min. 2 roky skúseností na pozícii Stavbyvedúceho,
• Schopnosť čítať technickú dokumentáciu,
• Výborné komunikačné a organizačné zručnosti,
• Riadiace a vyjednávacie zručnosti,
• Vysoká miera samostatnosti a rozhodnosti,

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4140216  Dátum zverejnenia: 25.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac