Obchodný riaditeľ (technický segment)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
2 700 EUR/mesiacMzda od 2700 EUR/mes. Brutto. Výška mzdy závisí od skúseností kandidáta + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie dobrého mena spoločnosti na trhu,
- nastavovanie obchodnej stratégie, plánov,
- akvizícia nových zákazníkov,
- komunikácia a jednanie s kľúčovými zákazníkmi,
- analýza trhu a konkurencie,
- možnosť podieľať sa na riadení menšieho tímu obchodníkov,

- práca v silnej medzinárodnej spoločnosti,
- mimoriadne motivujúce finančné ohodnotenie fix + variabil. zložka,
- služobný automobil, mobil, notebook aj na súkr. účely,
- úplná flexibilita,
- reálna možnosť sebarealizácie a rastu,
- odborné školenia, vzdelávanie,
- ďalšie benefity spoločnosti upresnené na pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť patriaca medzi TOP spoločnosti vo svojom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

- minimálne 3 roky skúseností ako Obchodný manažér či Key Account Manager v technickom segmente sú podmienkou,
- obchodnícka prax technického zamerania,
- komunikatívna znalosť anglického jazyka je podmienkou,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- riadiace a organizačné schopnosti,
- vysoká miera samostatnosti a spoľahlivosti,
- odolnosť voči stresu,
- flexibilita a proaktivita,
- obchodnícky drive,
- snaha dosahovať lepšie výsledky a prispievať k rastu spoločnosti,
- vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4124464  Dátum zverejnenia: 14.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 700 EUR/mesiac