Warehouse Engineer (Material Handling Systems & New Technologies)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacMzda od 2000 EUR/mes. Brutto.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zameranie na procesy a systémy, WMS implementácie,
- podieľanie sa na zlepšovaniach v existujúcich skladoch,
- hľadanie nových technológií na trhu a ich aplikácia do existujúcich aj nových operácií,
- analýza dát zákazníka a ich transformácia do efektívneho a nákladovo-efektívneho návrhu systémov manipulácie s materiálom,
- podpora obchodného a nákupného oddelenia v riešeniach manipulácie s materiálom,
- návrh a dohľad nad implementáciou nových zariadení,
- práca (návrh aj asistencia pri návrhu) s technickou dokumentáciou, príručkami, ...,
- zabezpečenie súladu so stavebným zákonom, technickýminormami, štandardami BOZP, PO,
- príprava reportov a dokumentácie,

- práca pre úspešnú medzinárodnú spoločnosť,
- možnosť pracovať na novom perspektívnom projekte,
- reálna možnosť kariérneho rastu,
- služobný automobil,
- školenia, odborné vzdelávanie,
- rôzne sociálne benefity,
- diéty,

V prípade záujmu o pozíciu, posielajte prosím Váš životopis v slovenskom aj v anglickom jazyku prostredníctvom Profesie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti logistiky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - logistika a pod.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- vysokoškolské technické vzdelanie (ideálne v odbore logistika či supply chain management),
- min. 3 roky skúseností v logistike, skladových operáciách, s implementáciami WMS,
- veľmi dobrá komunikatívna znalosť anglického jazyka - minimálne na úrovni B2 je podmienkou,
- iniciatívnosť a záujem prinášať nové nápady a vylepšenia,
- logické a analytické myslenie,
- ochota cestovať do zahraničia,

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4112776  Dátum zverejnenia: 29.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac