Senior architekt

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Možný ihneď / Dohodou
3 000 EUR/mesiacZverejnený plat je minimálna možná ponuka. Nástupný plat môže byť vyšší v závislosti od rozsahu plnenia požiadaviek zamestnanca (vzdelanie, jazykové znalosti, požadovaná prax, osobnostné predpoklady a zručnosti).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete pracovať v kombinácii vodcovskej a technologickej úlohe (technologická rola v dvoch hlavných oblastiach súvisiacich s technológiou: Technology Governance and Technology Institute).

Vaša úloha bude:
- Poskytovanie odborných konzultácií a návrhov v oblasti odborných znalostí (technologické trendy, prostredie IT, optimalizácia krajiny).
- Iniciovanie hodnotenia krajiny.
- Hodnotenie a realizácia zlepšení krajiny s cieľom zabezpečiť zníženie nákladov a zvýšenie efektívnosti a / alebo kvality.
- Rozhodovanie o cieľoch na cieľovú krajinu.
- Poskytovanie nápadov na nové platformy a odchody do dôchodku a zabezpečenie vykonávania.
- Podpora tímu poskytovaním profesionálneho poradenstva a prinášaním nápadov pre nové nástroje, hodnotenia a technológie.
- Podpora prieskumu trhu, porovnanie trhu s ostatnými centrami zdieľaných služieb a spoločnosťami.
- Podpora inovácií
- Úzky kontakt s IT partnerom.
- Spolupráca a podpora ďalších prebiehajúcich projektov
- Funkčné vedenie ako senior technologický architekt.
- Podpora tímu poskytovaním profesionálnych konzultácií a pokynov.
- Eskalácia.

- Pochopenie a posúdenie vznikajúcich technológií na formovanie technologického prostredia klienta:
- SAP a non-SAP na premise / cloudových riešeniach.
- Integračné platformy.
- Automatizačné nástroje (Front End Assistant).
- Umelá inteligencia (KNIME, ABBYY).
- Blockchain.
- Nástroje na ťažbu procesov.

- Výkonnostný bonus
- Voliteľné benefity (Cafeteria) alebo Multisport karta
- Plne hradené stravné
- Flexibilný pracovný čas
- Zľava na vybrané produkty klienta
- Príspevok na jazykové vzdelávanie
- Sick days
- Doplnkové dôchodkové sporenie s príspevkom spoločnosti
- Work-life coaching program
- Moderné pracovné prostredie
- Práca z domu
- Masáže na pracovisku za zvýhodnenú cenu
- Jóga zadarmo na pracovisku v Bratislave
- Odmena za odporúčanie nových zamestnancov
- Športový klub & dni zdravia
- Možnosť vzdelávať sa
- Príležitosti medzinárodného kariérneho rastu
- Práca v tíme so sympatickými kolegami
- Firemné párty a teambuildingy
- Príjemné medzinárodné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient je lídrom na trhu v oblasti telco

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Vynikajúce komunikačné schopnosti
- Silné prezentačné schopnosti
- Schopnosť samostatnej a tiež tímovej spolupráce
- Schopnosť motivovať a viesť tím
- Silné analytické a koncepčné schopnosti
- Znalosti podnikovej technológie, podnikových technologických riešení, inovatívnych platforiem
- pripravenosť na cestu (10%)
- Flexibilita
- Zodpovedný, vysoký výkon, výsledok a prístup orientovaný na zákazníka
- Rýchlo sa učí a riadi sám
- Kreativita pri hľadaní riešení

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4090092  Dátum zverejnenia: 27.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac