Key Account Manager (oftalmológia) pre originálnu farmaceutickú spoločnosť

DRILL B.S. spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacMzda od 1800 EUR/mes. Brutto. Mzda závisí od skúseností a znalostí kandidáta + zaujímavé odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za pridelený produkt v oblasti oftalmológie,
- starostlivosť o rozvíjanie vzťahov s kľúčovými klientmi,
- prezentácia produktu vo zverenom regióne západného Slovenska (Bratislava, Nitra, Nové Zámky, Trnava, Trenčín, Prievidza).
- plnenie stanovených obchodných cieľov,
- spolupráca s Therapeutics Area Managerom, Medical Advisorom,...
- participácia na konferenciách (aj medzinárodných),
- analýza trhu a konkurencie,
- reporting.

- práca v úspešnej, stabilnej originálnej farmaceutickej spoločnosti,
- služobný automobil, mobil, tablet aj na súkromné účely,
- motivujúci bonusový systém,
- dovolenka nad rámec zákona (30 dní),
- 12 dní sickdays,
- jazykové vzdelávanie,
- odborné školenia,
- nadštandardná zdravotná starostlivosť,
- úrazové poistenie,
- mnohé ďalšie benefity spoločnosti...

Svoje životopisy prípadne aj motivačné listy prosím posielajte na email : [email protected].

Pozíciu obsadzujeme ako zástup za materskú dovolenku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je úspešná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- 2-3 roky skúsenosti na rovnakej pozícii alebo ako Senior medicínsky reprezentant (RX produkty) podmienkou,
- skúsenosti so sales či marketing aktivitami v oblasti oftalmológia sú veľkou výhodou,
- komunikatívna znalosť anglického jazyka,
- dobrá znalosť regiónu západného Slovenska,
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti,
- samostatnosť,
- spoľahlivosť, zodpovednosť,
- obchodnícky drive,
- vodičský preukaz sk. B- aktívny vodič.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4083207  Dátum zverejnenia: 18.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac