Operátor/ka výroby na 1 alebo 2 zmeny (bez ubytovania)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Od 4,05 EUR/hod.Základná mzda 4,05 euro/hod. + variabilná zložka 0,80 euro/hod. ciže celkom 4,85 euro/hod. (790,- euro mesačne) brutto + 50,- euro dochádzkový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jednoduchá montáž káblových zväzkov
- Práca je vhodná pre ženy, mužov ale i pre páry ( jemná motorika )
- Práca sa vykonáva v klimatizovanej hale, kde je mnoho pozicií ktoré sa vykonavajú prevažne v sede.

- Mzda sa skladá: 4,05€ zakladná mzda + 20% variabilná zložka (výkonnostný bonus) ciže 4,86/hod. + príplatky podľa zákonníka práce
- Dochádzkový bonus – 50,-EUR/mesiac
- Príplatok za odpracovaný nadčas je 25% v PO-PIA, 50% v sobotu a 100% v nedeľu a sviatok (nadčas nie je povinný ale voliteľný, čím si možete navýšiť podľa potreby mzdu)
- Stravovanie je zabezpečené prostredníctvom Calio gastro kariet, ktoré sú dobíjané vždy k 5.dňu v mesiaci vo výške 4,-€ za každý odpracovaný deň
- Práca sa vykonáva sa prevažne v sede (žiadny hluk ani prach)
- Práca sa vykonáva od pondelka do piatku (víkendy voľné)
- Výplatný termín zväčša okolo 7.dňa v mesiaci mzda na účte
- Čistá mzda sa pohybuje mesiačne od 610€ v čistom od prvého mesiaca

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis na emailovú adresu: [email protected]

Na základe životopisu Vás budem kontaktovať a dohodneme sa na osobnom pohovore a následne na prípadnej ukážke výroby, nakoľko je lepšie raz vidieť ako 10x počut.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Klient, pre ktorého obsadzujeme uvedenú pozíciu vyrába káblové zväzky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálna zručnosť
- Dobrý zrak

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3959787  Dátum zverejnenia: 31.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 4,05 EUR/hod.