Sales Manager pre Slovensko - Hazardné hry na termináloch videohier

DRILL B.S. spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Možný ihneď / Dohodou
2 000 - 3 000 EUR/mesiacPri tejto pozícii preferujeme spoluprácu na živnosť resp. s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Cieľom práce obchodného manažéra je uzatvárať zmluvy o spolupráci s novými partnermi, ako aj otvoriť nové firemné herne. Ďalej obchodný manažér nastavuje odmeňovanie partnerov, dohliada nad efektivitou a ziskovosťou prevádzok. Zodpovedá za umiestnenie terminálov videohier na miesta s obchodným potenciálom, podľa platnej legislatívy. Obchodný manažér definuje lokality a miesta, na ktorých je najvyšší predpoklad tržieb a ktoré rešpektujú platnú legislatívu. Vytvorí si scenár pre oslovenie s ponukou a kontaktuje majiteľov prevádzok či nehnuteľností, pričom zistí podmienky spolupráce.

* Pravidelná komunikácia a kooperácia s kľúčovými zákazníkmi spoločnosti z oblasti HoReCa
* Komplexné riadenie dlhodobej a krátkodobej obchodnej stratégie
* Vytváranie a udržiavanie dlhodobých perspektívnych vzťahov so zákazníkmi
* Úzka spolupráca s marketingovým manažmentom spoločnosti
* Identifikácia, implementácia a plnenie stanovených obchodných cieľov
* Pravidelné plánovanie, organizovanie a realizácia produktových školení
* Implementácia marketingovej stratégie spoločnosti, spolupráca na kreovaní
marketingových aktivít zameraných na podporu predaja
* Monitorovanie úspešnosti predaja produktov
* Kontrola súladu medzi plnením obchodných plánov a hospodárenia s rozpočtom
* Výber, motivácia a koučing obchodného tímu
* Vyhodnocovanie KPIs svojich podriadených
* Reportovanie majiteľom spoločnosti

* Práca pre úspešnú spoločnosť so zaujímavým portfóliom produktov
* Motivujúce finančné ohodnotenie
* Mimoriadne zaujímavý bonusový systém

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Líder na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod, Manažment, Business Development

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

* Predošlá skúsenosť s predajom a prehľad na trhu hazardných hier sú výhodou kandidáta, nie však podmienkou pre prijatie
* Výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie zručnosti
* Profesionálny prístup ku zákazníkom
* Leadership
* 3 roky skúseností v oblasti obchodu sú PODMIENKOU
* Manažérske zručnosti
* Cieľovo orientovaná osobnosť
* Analytické a logické myslenie, zmysel pre detail
* Odolnosť voči stresu
* Schopnosť rýchleho rozhodovania
* Tímový hráč

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3947921  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac