Vedúci realizácie / Site manager - projekty v rámci EÚ

DRILL B.S. spol. s r.o.

Slovensko, Veľká Británia, Fínsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 400 EUR/mesiacZákladná mzda od 1400 € brutto v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, stabilnú slovenskú spoločnosť hľadáme Vedúceho realizácie pre projekty z oblasti energetiky (jadrové zdroje, tepelné zdroje, vodné zdroje, obnoviteľné zdroje, distribúcia energie) pre zahraničné projekty v rámci EU (Veľká Británia, Fínsko, a ďalšie).

Hlavná náplň práce:
• Riadiť a zodpovedať za realizáciu pridelených zákaziek alebo časti zákaziek. Gro
sú elektroinštalácie.
• Zaisťovať organizáciu práce, plynulosť jednotlivých etáp realizácie a sústavné
sledovanie úrovne kvality.

V etape prípravy:
• spolupracuje pri tvorbe ponuky a vypracovaní rozpočtov /pevnej ceny za
realizáciu
• preberá projektovú dokumentáciu
• vypracováva plánovací list výroby/montáže, sumarizuje a vyhodnocuje
požiadavky na personálne zabezpečenie, technologickú dokumentáciu, výrobné
a materiálové prostriedky
• vypracováva TPV zákazky
• je zodpovedný za vypracovanie zmluvne požadovanej dokumentácie (STD, IPZK,
programy PKV,KV, plán BOZP...)
• je zodpovedný za vystavenie ZND na dodávky a montážny materiál na zákazku
• pripravuje HMG realizácie a sleduje a vyhodnocuje ich plnenie; prijíma
opatrenia na zabezpečenie plnenia HMG termínov

V etape realizácie:
• riadi prácu vedúcich montérov pridelených na realizáciu
• dohliada na vykonávanie montážnych prác v zmysle projektovej dokumentácie,
pracovných a technologických postupov
• zodpovedá za vykonanie jednotlivých skúšok a uvedenie do prevádzky podľa
plánu kontrol a skúšok, programu PKV, TOP10, tTOP11, IPZK a tiež za evidenciu a
stav používaných meracích prístrojov
• spolupracuje pri vedení zákazkovej mapy
• zodpovedá za dodržiavanie dohodnutých termínov realizácie
• sleduje a riadi náklady na realizáciu, reportuje PM
• zodpovedá za odovzdanie zákazky odberateľovi vrátane príslušnej
dokumentácie, odstránenie prípadných vád a nedorobkov, operatívne rieši
vzniknuté problémy
• vedie a riadi realizačný tím.
• deleguje úlohy, ktoré vyplývajú z požiadaviek zákazníka na jednotlivých členov
realizačného tímu.
• zabezpečuje preukázateľne oboznámenie sa podriadených pracovníkov s
príslušnými predpismi BOZP, TOP, PP, PT, všetkými internými predpismi a
kontroluje ich dodržiavanie.
• Spolupracuje pri vypracovávaní plánov vzdelávania, je zodpovedný za to, aby
mali podriadení pracovníci požadovanú kvalifikáciu a vytvára podmienky na jej
zvyšovanie.

• dotované stravné lístky
• príspevok na dopravu
• flexibilný pracovný čas
• podpora tretieho piliera-DDS
• deň voľna navyše pri svadbe
• príspevok pri narodení dieťaťa
• jazykové kurzy v pracovnej dobe
• odborné vzdelávanie, certifikáty
• karta MULTISPORT
• očkovanie proti chrípke
• možnosť nákupu vitamínov s 30% zľavou – GS Benefit program
• deň zdravia s bezplatnými diagnostikami
• príspevok na detské rekreácie
• mikulášsky balíček pre deti
• vianočný darček pre zamestnancov
• deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka
• finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
• balíček školských potrieb pre deti
• firemná chata vo Vysokých Tatrách
• vianočné posedenie

• Miesto výkonu práce je v Bratislave, potrebné je cestovať v rámci pridelených projektov na území EÚ.

„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR). Podrobné informácie o rozsahu a účele spracovania osobných údajov a o Vašich právach k ich ochrane nájdete na www.drill.sk.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre slovenskú spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti realizovania dodávok a inžinierskych služieb. Zaoberá sa realizáciou investičkých celkov a rekonštrukciami vo všetkých oblastiach priemyslu a civilným inžinieringom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

• Osvedčenie o vykonaní odbornej skúšky pre
stavbyvedúceho
• Ochota cestovať
• Aktívna angličtina
• Samostatnosť
• Výkonnosť
• Riešenie problémov
• Plánovanie a organizácia práce

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3940044  Dátum zverejnenia: 24.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac