JAVA (alebo) C//C++ Developer s NJ - BA

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj softvérových riešení pre oblasť životného poistenia
- návrh, odborná analýza, špecifikácia a implementácia nových častí výpočtového jadra nášho moderného J2EE softverového systému v oblasti poistnej matematiky ako aj údržba jeho existujúcej funkcionality
- návrh zodpovedajúcich matematických testov
- spolupráca s našimi zákazníkmi pri návrhu zákaznícky špecifických požiadaviek

- atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
- odmeňovací a prémiový systém dovolenka nad rámec
- pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
- každoročne deň plateného voľna 31. 12. podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
- kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
- firemné podujatia stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2020 (ostáva ešte 25 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je lídrom na trhu v oblasti IT a poisřovníctva

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

- skúsenosti s programovaním v jazyku Java alebo C/C++
- komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
- skúsenosti s návrhom a implementáciou softvérových systémov v oblasti životného poistenia sú vítané
- znalosti a pracovné skúsenosti na pozícií aktuára alebo poistného matematika sú výhodou
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa, ideálne v oblasti matematiky, informatiky alebo príbuzných odborov
- schopnosť pracovať v tíme, samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DRILL B.S., spol. s r. o.
Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava

Kontakt

ID: 3909804  Dátum zverejnenia: 7.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac