Backend developer - Java

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených kolegov pre nové projekty (komerčné) v oblasti vývoja v Jave 8.
Budete využívať nasledovné technológie (potrebná znalosť):
Java 8, JUnit, Spring, Spring Boot, Spring Cloud, Spring Security, SQL, JPA, Rest/JSON, GIT, Maven
V rámci projektov môžete pracovať napríklad aj na: inovatívnej appke s využitím moderných analytických služieb pre koncových zákazníkov, spolupráci na vývoji veľkej platformy, ktorá zahŕňa webové aj mobilné riešenia, projekte v oblasti detekcie chorôb a inovatívnych spôsobov liečby a iné. Viac detailov o jednotlivých projektoch Vám predstavíme radi osobne.Výhodou bude, ak máte znalosti aj v niečom z nasledovného:
Kafka, Cassandra (NoSQL Databases), Elastic Search, Redis, Openshift, Docker, Kubernetes

+ 13. plat, kvartálne bonusy, koncoročná odmena
+ nadštandardné zdravotné prehliadky
+ príspevky pri narodení dieťaťa, či svadbe
+ príspevok na šport, kultúru, wellness
+ firemný futbal, ping-pong, badminton, účasť na bežeckých pretekoch (OTKD, Devín-Bratislava, 21km pre deti), cyklistické aktivity (po práci aj do práce:), alternatívne iné športy
+ tímové akcie (motokáry, airsoft, pivo)
+ pravidelné firemné turistické akcie (chaty, skialp, lyžovačky, víkendovky)
+ nekorporátne prostredie inovatívnej slovenskej firmy
+ pravidelné odborné školenia (aktuálny plán školení ma 12+ tém od blockchainu, cez gdpr, iot, microservices, spring, databázy, machine learning, vývoj enterprise architektúry, ... u nás vzdelávajú seniori z praxe a školenia sú dostupné pre všetkých)
+ ovocie v kanceláriách a firemné raňajky
+ Vianočný večierok, Husacie hody a celofiremný teambuilding pre veľkých, Deň detí a Mikuláš pre malých... akcií máme naozaj veľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je lídrom v oblasti IT

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

+ tímovosť, spoľahlivosť a inovatívnosť
+ zákaznícka orientácia a flexibilita (robíme zákazkový software a je možné, že pri niektorých projektoch bude súčasťou práce cestovať)
+ angličtina na komunikatívnej úrovni (v prípade potreby sa dohodnúť so zákazníkom)

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3887106  Dátum zverejnenia: 8.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac