Pracovník kontaktního centra (inbound) s českým jazykem

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
od € 1150 / gross plus měsíční bonus za řádné plnění pracovních povinností ve výši až 20 % mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Přidej se k rychle rostoucímu týmu jedné z největších společností působících v oblasti poskytování služeb zákaznického servisu na světě!

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaměstnanecké výhody, benefity
• Měsíční bonus za řádné plnění pracovních povinností ve výši až 20 % mzdy
• Extra příplatky za pozdní pracovní směny a víkendy
• Příspěvky na stravenky nad rámec zákona
• Příspěvek na dojíždění, parkovací místo pro auto, kolo
• 3 dny dovolené navíc
• 3 dny zdravotní dovolené navíc (sick days)
• 100% proplácení pracovní neschopnosti
• Životní a neživotní pojištění, příspěvek do III. pilíře
• Zvýhodněný poplatek za nadstandardní zdravotní péči, plně hrazený z naší strany po jednom roce
• Karta MultiSport – přístup do sportovních zařízení v 360 městech v Čechách i na Slovensku
• Štědrý bonus za doporučení nových kolegů
• Příjemné pracovní prostředí s kvalitním odpočinkovým zázemím (kuchyňka s jídelnou, chill-out zóna, Xbox, stolní fotbal, masážní křeslo, knihovna...)
• Mezinárodní tým je skvělou příležitostí procvičovat cizí jazyky
• Týmové aktivity – vánoční večírek, bowling, plážový volejbal, tajný Santa, dny pro zdraví (zdravé snídaně, fit přednášky, masáže, jóga...), neformální pátky...
• Možnost kariérního růstu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Our client is a leader (Top 2) in global business services, delivering extraordinary customer, employee and user experiences for more than 650 of the world’s best brands.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Osobnostní předpoklady a dovednosti
• Znalost jazyka – čeština C1 (primární pracovní jazyk), angličtina B1
• Spolehlivost, důslednost a samostatnost
• Vstřícné jednání se zákazníky
• Týmový duch

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3782892  Dátum zverejnenia: 9.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od € 1150 / gross plus měsíční bonus za řádné plnění pracovních povinností ve výši až 20 % mzdy