950 - 1 100 EUR

Junior účtovník-čka do najlepšieho teamu v Galante

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád/a by si pracoval/a v dobrej atmosfére v najlepšom teame mladých ľudí? Rád/a by si si vychutnal/a obedy a rozhodne ich netrávila za počítačom? Čo by si povedal/a na hodinový obed, počas ktorého sa môžeš prejsť do mesta, vychutnať si obed v reštaurácii, alebo v pohodlí domova? Ak vieš plynule anglicky, máš už skúsenosti s účtovaním a chceš sa učiť nové veci, neváhaj a chop sa šance pracovať v medzinárodnej spoločnosti. Čaká ťa super kolektív, ktorý sa ťa už nevie dočkať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
spracovanie prevádzkových faktúr (služobná cesty, stravné poukážky, telefony a iné)
overenie, schvaľovanie a spracovanie daňových dokladov
registrácia nových predajcov
komunikácia s dodávateľmi
reporting
support pre finančního manažéra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mzda závisí od skúseností kandidáta (garantovaná mzda min. 950€ brutto + 13., 14. plat)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

4.11.2019 (ostáva ešte 16 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť zameraná na výrobu najmodernejších technológii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Fakturácia - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Aktívna znalosť anglického jazyka minimálne na úrovni B2 - nutnosť
Skúsenosti s vedením podvojného účtovníctva
Samostatnosť
Teamový hráč

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

DRILL B.S., spol. s r. o.
Jakubovo námestie 13
811 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Barbora Irecká
E-mail: poslať životopis
ID: 3779470   Dátum zverejnenia: 4.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mzda závisí od skúseností kandidáta (garantovaná mzda min. 950€ brutto + 13., 14. plat)