Skladník, vodič VZV (retrak aj bez platných papierov)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Sereď
Termín nástupu
ihneď
800 - 880 EUR/mesiac4,91€ / hodina, mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy, stravné lístky v hodnote 3,83€ za každú odpracovanú zmenu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v 3 - zmennej prevádzke
• príjem, kontrola, zaskladnenie a expedícia materiálu pomocou skladovacej manipulačnej techniky - retrak, VZV (retrak), NZV (pickcing), skener,
• etiketovanie, triedenie, skenovanie, prebaľovanie a páskovanie materiálu,
• pomocné manipulačné práce v sklade

• práca v stabilnej rodinnej medzinárodnej spoločnosti
• 13. plat do výšky 600€ v závislosti od dochádzky a doby odpracovania
• mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy
• Práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
• príplatok za nočné zmeny
• bezplatná doprava z viacerých smerov (GA, SA, TT, HC, NZ, KN)
• stravné lístky v hodnote 3,83€
• príspevok do III. piliera
• platené nadčasy nad rámec zákona
• Možnosť poskytnutia firemnej pôžičky v krízových situáciách
• Vernostná odmena pri pracovnom výročí
• Špeciálna odmena pri významných životných príležitostiach (svadba, narodenie dieťaťa...)
• Pracovné voľno s náhradou mzdy navyše na základe odpracovanej doby
• Rekreačné poukazy
• Príspevok za odporučenie zamestnanca
• Účasť na firemných podujatiach pre zamestnanca i rodinných príslušníkov (napr. letná akcia...)

V prípade, že Vás uvedená ponuka zaujala, neváhajte nižšie reagovať svojím životopisom, prípadne ho zaslať priamo na email: [email protected] a my Vás budeme kontaktovať.

V prípade, že potrebujete doplniť informácie, ktoré sa nenachádzajú v uvedenom inzeráte, neváhajte nás kontaktovať na tel.čísle 0903/274317.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Klient, pre ktorého vyhľadávame kandidátov sa zaoberá copackingom (obalové úpravy pre klientov) a logistikou (skladovaním).

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným základným vzdelaním. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, ochotu pracovať na 3 pracovné zmeny, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
Prax na VZV (príp. retrak) je podmienkou, znalosť práce na PC (MS Office).
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť a spoľahlivosť a výhodou je tiež skúsenosť s prácou v sklade.

- samostatnosť
- zodpovednosť
- spoľahlivosť
- manuálna zručnosť
- preukaz na W1 výhodou, nie podmienkou
- požadujeme čistý register trestov

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3760307  Dátum zverejnenia: 11.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 880 EUR/mesiac4,91€ / hodina, mesačná prémia do výšky 10% základnej mzdy, stravné lístky v hodnote 3,83€ za každú odpracovanú zmenu