Projektový manažér

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko, Maďarsko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy 1800 (brutto) + ďalšie mesačné, kvartálne, polročné a ročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Plánuje a koordinuje činnosti v rámci zverených projektov a dbá o realizáciu týchto projektov v rámci zverených časových a rozpočtových limitov.
• Preveruje a navrhuje plány projektov v súvislosti so stanovením príslušných časových limitov, finančných limitov a realizačných postupov.
• Zodpovedá za hospodársky výsledok zákazky, maximalizuje výnosy, minimalizuje náklady spojené so zákazkou a koná v záujme zabezpečenia pozitívneho cash flow.
• Sleduje a vyhodnocuje ekonomické ukazovatele projektu formou „Plánovanie Zákazky“ pozostávajúceho z 3 častí (Obchodné podmienky, Predikcia projektového manažéra, Skutočnosť) – ak sa pre daný projekt uplatňujú.
• Vedie rokovania a komunikáciu so zákazníkom, zohľadňuje požiadavky zákazníka.
• Riadi a koordinuje činnosť celého projektového tímu.
• Deleguje úlohy, ktoré vyplývajú z požiadaviek zákazníka na jednotlivých členov projektového tímu.
• Zodpovedá za sledovanie plnenia zmluvy so zákazníkom, sleduje nesúlad so zmluvným rozsahom prác/dodávok a cenou, harmonogramom prác a stanovuje opatrenia na riešenie.
• Sleduje a schvaľuje rozsah prác vykonaný vlastnými zamestnancami projektového tímu na projekte.
• Zabezpečuje listovú korešpondenciu súvisiacu so zákazkou za účelom eliminácie prípadného rizika sporov zmluvného a technického charakteru.
• Dojednáva dodatky ku zmluve so zákazníkom.
• Spolupracuje s OÚ pri výbere všetkých subdodávateľov a pri vyjednávaní obchodných podmienok s nimi.
• Schvaľuje objednávky a zmluvy s dodávateľmi a predkladá ich na podpis vedeniu spoločnosti.
• Schvaľuje všetky dodávateľské faktúry súvisiace s projektom v spolupráci so zodpovedným nákupcom a EPÚ.
• Požaduje vstupnú dokumentáciu od zákazníka podľa dohodnutých zmluvných podmienok, príp. túto právomoc deleguje na vedúcich pracovníkov projektového tímu.
• Plánuje, koordinuje, rozvrhuje, prideľuje a kontroluje prácu na projekte realizovanú vlastnými zamestnancami.
• Sleduje plnenie harmonogramu realizácie zákazky, stav zákazky.
• Schvaľuje/vydáva relevantnú dokumentáciu k realizácii zákazky.
• Zabezpečuje všetky zdroje – ľudské, materiálne, finančné, príp. iné pre realizáciu zákazky v spolupráci s vedúcimi útvarov/riaditeľmi úsekov.
• Zabezpečuje operatívne úlohy podľa pokynov výkonného riaditeľa.

• dotované stravné lístky
• príspevok na dopravu
• flexibilný pracovný čas
• deň voľna na dobrovoľné darovanie krvi
• očkovanie proti chrípke
• možnosť nákupu vitamínov s 30% zľavou – GS Benefit program
• deň zdravia s bezplatnými diagnostikami
• podpora tretieho piliera-DDS
• príspevok na detské rekreácie
• mikulášsky balíček pre deti
• vianočný darček pre zamestnancov
• deň voľna navyše pri svadbe
• príspevok pri narodení dieťaťa
• deň voľna pre rodičov prváčikov v 1. deň školského roka
• finančná odmena pri pracovných a životných jubileách
• balíček školských potrieb pre deti
• firemná chata v Štrbe
• betón party
• športový deň
• karta MULTISPORT
• vianočné posedenie
• jazykové kurzy v pracovnej dobe
• odborné vzdelávanie, certifikáty

• Miesto výkonu práce je v Bratislave, potrebné je cestovať v rámci pridelených projektov na území Slovenska, Maďarska, respektíve Rakúska.
•„Pokiaľ Vás ponúkaná pozícia zaujala, neváhajte nám zaslať Váš aktuálny životopis. Poskytnutím svojich osobných údajov nám taktiež dávate súhlas s ich spracovaním v súlade s Nariadením EU 2016/679 (GDPR). Podrobné informácie o rozsahu a účele spracovania osobných údajov a o Vašich právach k ich ochrane nájdete na www.drill.sk.“

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pozícia je obsadzovaná pre slovenskú spoločnosť, ktorá je lídrom v oblasti realizovania dodávok a inžinierskych služieb. Zaoberá sa realizáciou investičkých celkov a rekonštrukciami vo všetkých oblastiach priemyslu a civilným inžinieringom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Aktívna angličtina, alebo maďarčina, ideálne kombinácia oboch jazykov.
• Samostatnosť
• Výkonnosť
• Ekonomické povedomie
• Efektívna komunikácia
• Riešenie problémov
• Plánovanie a organizácia práce

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3755349  Dátum zverejnenia: 5.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základná zložka mzdy 1800 (brutto) + ďalšie mesačné, kvartálne, polročné a ročné odmeny