Operátor výroby do farmaceutickej spoločnosti v ČR (Praha) s ubytovaním

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Praha 10, Česko
Termín nástupu
ihneď
Nástupný plat 25.300 Kč/mes. + príplatky (3.zmenná prevádzka 2.400 Kč/mes., nepretržitá prevádzka 6.000 Kč/mes.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podielať sa pri balení liekov
Zapisovanie do vyrobnej dokumentácie
Zabezpečovanie chodu linky - príprava materiálu, balenie krabíc a ďalšie pomocné práce
Zmennosť: 3. zmenná prevádzka (pondelok - piatok, vikendy voľné) a nepretržitá prevádzka 12-hodinové zmeny (krátky, dlhý týždeň = 15 dní v mesiaci)

Príspevok na ubytovanie = balíček 6000 Kč/mes po dobu 6 mesiacov (v prípade sťahovania za prácou)
Obedy či večere v areale pracoviska vo výške 30 Kč
nárok na FLEX PROGRAM (kultúrne využitie) vo výške 10.000 Kč/rok po zkúšobnej dobe
Odmena za doporučenie nového zamestnanca 10.000 Kč
25 dní dovolenky pre všetkých
a veľa iných...

V prípade záujmu kontaktujte p. Petra Sommerová na telefónnom čísle +420735751085

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Náš klient, pre ktorého obsadzujeme uvedenú pozíciu pôsobí vo farmaceutickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s prácou vo výrobe sú výhodou, ale nie nutnosťou
Ochota pracovať v 3 alebo nepretržitej prevádzke
Manuálna zručnosť - šikovné ruky

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3626746  Dátum zverejnenia: 24.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Nástupný plat 25.300 Kč/mes. + príplatky (3.zmenná prevádzka 2.400 Kč/mes., nepretržitá prevádzka 6.000 Kč/mes.)