Hlavný účtovník / Hlavná účtovníčka

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€, resp. dohodou podľa skúseností kandidáta/ky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného kandidáta na pozíciu Hlavného účtovníka, pričom náplňou práce bude:
- komplexné vedenie podvojného účtovníctva
- mesačné uzávierky, ročná účtovná závierka, dokladová a fyzická inventúra
- spracovanie daňových priznaní – DPH, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz, daň z príjmov právnických osôb, príprava podkladov a podpora daňového poradcu, daň z motorových vozidiel, príprava podkladov
- majetok, finančné účty, záväzky, pohľadávky, pokladňa, interné doklady
- spracovanie a zasielanie štatistických výkazov pre štatistický úrad a NBS
- zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou (napr. postupy účtovania, daň z príjmu, daň z pridanej hodnoty)
- prehľad o manažérskom účtovníctve, schopnosť reportovať na korporátnej úrovni v medzinárodných štandardoch
- zúčtovanie služobných ciest, cestovných náhrad
- zlepšovanie procesov a inovácie
- intenzívna komunikácia s CFO a postupné tvorenie si teamu od roku 2019

• zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
• využívanie cudzieho jazyka
• príspevky do 3. piliera
• rozšírený pitný režim
• ovocie v kuchynkách
• špeciálne zľavy na firemné produkty a služby
• školenia
• možnosť rotácie a kariérneho rastu
• teambuildingy
• sick days
• home office
• flexibilný pracovný čas
• work life balance
a iné ...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• viacročné skúsenosti v komplexnom podvojnom účtovníctve
• pokročilá úroveň anglického jazyka B2 až C1
• výborný prehľad v slovenskej účtovnej a daňovej legislatíve
• precíznosť
• samostatnosť a analytické myslenie

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3575874  Dátum zverejnenia: 10.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2000€, resp. dohodou podľa skúseností kandidáta/ky