Skladník, vodič VZV, retrak (aj bez platného preukazu)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Prologistics Park Galanta - Gan, Gáň, Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
815 - 978 EUR/mesiacNástupný plat 815€ - 978€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš sa stať súčasťou tímu a pracovať v nadnárodnej dopravnej a logistickej spoločnosti?
Chceš stáť pri vzniku a naštartovaniu niečoho veľkého s víziou kariérného rastu?
Hľadáš prostredie plné priateľských ľudí a výziev.
Vyhovuje Ti práca na 2 zmeny?

Pokial boli všetky odpovede na naše otázky ÁNO, tak hľadáme práve Teba.

Čo bude náplň Tvojej práce?
- zabezpečiť hladký priebeh procesu podľa požiadaviek pravidelného plánu,
- dodržiavať všetky stanovené procesy a bezpečnostné predpisy,
- zodpovednosť za čistotu (5S),
- zodpovednosť za proces nabíjania a výmenu batérií,
- pracovať v súlade s H&S (BOZP) a používať ochranné vybavenie,
- manipulácia a nakládka paliet s prázdnymi vratnými obalmi k dodávateľom podľa stanoveného plánu,
- dodržiavať štandardné pracovné postupy (procesné karty),
- vyplňovanie KPI dokumentov o jednotlivých procesoch,
- účasť na operatívnych schôdzkach na začiatku a na konci zmeny vedených Team Leadrom alebo Group Leadrom Operations,
- nakládka a vykládka tovaru (zaskladnenie a vyskladnenie),
- vykonáva inšpekciu a počítanie dielov a vratných obalov,
- zodpovednosť za pomôcky podľa požiadaviek na proces/fungovanie,
- pickovanie paliet, alokácia paliet na správne skladové miesto a vyskladňovanie paliet z paletových pozícií prostredníctvom VZV príp. retraku,
- skenovanie čiarových kódov,
- účasť na inventúrach spoločnosti,
- práca v dvojzmennej prevádzke.

Možnosť ďalšieho vzdelávania a profesijného rastu. Motivujúce finančné ohodnotenie a zamestnanecké benefity:
- stravné lístky v hodnote 4,50 € (zamestnávateľ hradí v plnej výške) na každý odpracovaný deň / zmenu,
- príspevok na dopravu vo výške 1,70 € za každý odpracovaný deň / zmenu,
- 5 týždňov dovolenky pre všetkých zamestnancov,
- odmena za odporučenie nového zamestnanca,
- cafeteria systém (káva, čaj zadarmo),
- firemné akcie, teambuildingy,
- stabilné zázemie silnej nadnárodnej spoločnosti,
- silné zameranie na firemnú kultúru,
- priateľskú pracovnú atmosféru v príjemnom pracovnom prostredí,
- dlhodobý pracovný pomer založený na obojstrannom rešpekte,
- rest area (oddychová zóna) priamo na sklade,
- Kaizen kultúra (odmeňovanie za zlepšovanie procesov),
- kompletné zabezpečenie pracovných odevov a OOPP,
- práca na hlavný pracovný pomer,
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Máš prepadnuté papiere na VZV?

Vôbec žiadny problém, v našom školiacom stredisku ich bezplatne predĺžime.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je spoločnosť, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti.
Patrí medzi popredné logistické a prepravné spoločnosťi a má pobočky takmer po celom svete. Na Slovensku má spoločnosť pobočku v Nitre a je zameraná hlavne na MKD, skladovanie, služby pridanej hodnoty.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Šikovného/nu, pozitívne naladeného/nu kandidáta/tku najmenej s ukončeným základným vzdelaním. Kandidát/ka by mal/a mať schopnosť systematickej práce, ochotu pracovať na 2 pracovné zmeny, schopnosť práce v rýchlo sa meniacom prostredí a požiadavkách.
Prax na VZV (príp. retrak) je podmienkou, znalosť práce na PC (MS Office).
Uvítame proaktívny prístup, samostatnosť a spoľahlivosť a výhodou je tiež skúsenosť s prácou v sklade.

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3416588  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 815 - 978 EUR/mesiacNástupný plat 815€ - 978€ brutto