Key account manager - OTC produkty (originálna spoločnosť)

DRILL B.S. spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Bratislava (Práca vyžaduje cestovanie)
1500€ (Uvádzame min.garantovanú mzdu. Mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta + variabilná zložka)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, top farmaceutickú originálnu spoločnosť, hľadáme kandidáta/ku na zaujímavú pozíciu so zameraním na voľnopredajné produkty.

V rámci pozície budete:
• Kontakt so stálymi zákazníkmi (vybrané lekárne, siete lekární, distribútori), so zameraním na udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi, ako aj dosiahnutie obchodných cieľov
• Identifikovanie potencionálnych obchodných príležitostí
• Vedenie rokovaní a vyjednávaní s centrálami kľúčových klientov
• Účasť na kongresoch (zorganizovaných 3.stranou), a organizovanie seminárov a odborných stretnutí pre klientov
• Monitorovanie aktivít konkurencie, udržiavanie podielu na trhu

Región: Slovensko, s dôrazom na Bratislavu (centrály spoločností)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Top originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- seniorná (5+ ročná) skúsenosť na obchodnej pozícii vo pharma segmente, s dôrazom na OTC
- VŠ medicína/farmácia/prírodné vedy je silnou výhodou
- Angličtina na komunikatívnej úrovni (pravidelný kontakt so zahraničnými kolegami)

- zmysel pre zodpovednosť, samostatnosť
- negociačné schopnosti, prozákaznícka orientácia s schopnosť nadväzovať dlhodobé vzťahy
- obchodný drive

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3391764  Dátum zverejnenia: 16.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1500€ (Uvádzame min.garantovanú mzdu. Mzda dohodou, podľa skúseností kandidáta + variabilná zložka)