Facility Manager

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Fix od 1200€ v závislosti od seniority + bonusy bez horného ohraničenia (výsledný plat okolo 1800€)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, významnú spoločnosť pôsobiacu v stavebníctve, hľadáme mladého, ambiciózneho kandidáta/ku na pozíciu Facility Manager.

Všeobecný popis pozície:
Technický manažér je zodpovedný za bezproblémovú bežnú prevádzku, riešenie výnimočných situácií a vyhovujúci technický stav prideleného projektu vrátane všetkých stavebných celkov a technológií. Prostredníctvom dodávateľských firiem riadi všetky aktivity v areáli súvisiace s jeho prevádzkou tak, aby spĺňal opodstatnené požiadavky návštevníkov a nájomcov, hospodárne a efektívne vynakladal prostriedky na prevádzku areálu a aby všetky tieto činnosti boli vykonávané v súlade s legislatívou krajiny v ktorej sa areál nachádza.

Popis zodpovedností:
Riadenie prevádzky nehnuteľnosti a vzťahy s nájomcami

- Riadi činnosti pri správe budovy a prevádzku technológií, či už priamo alebo prostredníctvom subdodávateľov, s cieľom zabezpečiť prevádzkyschopnosť budovy z pohľadu bezpečnosti, plynulosti dopravy, čistoty, klimatického komfortu, kvality služieb nájomníkom (informátorov, dodávateľský personál), resp.v prípade problémov bezodkladne zjednáva nápravu.
- Priebežne sleduje čerpanie prostriedkov a dodržiavanie Plánu prevádzkových nákladov
- Aktívne vyhľadáva a navrhuje riešenia na zefektívnenie prevádzkových procesov a činností budovy s cieľom efektívne prevádzkovať budovy.
- V prípade rekonštrukcií a stavebných úprav sa oboznamuje so zámerom, aktívne komunikuje so Stavebným Manažérom správy s cieľom zosúladiť prevádzku budovy a stavebné práce.
- Aktívne riadi, kontroluje a hodnotí výkon prác subdodávateľov a podieľa sa na tendrovaní vybraných dodávateľov služieb.

Administrácia
- Zabezpečuje archiváciu projektovej a prevádzkovej dokumentácie budovy a nájomcov vrátane ich zmien .
- Dôsledne a včasne kontroluje správnosť fakturácie dodaných služieb.
- V požadovaných termínoch a v požadovanej kvalite vypracováva a aktualizuje Plán prevádzkových nákladov

- Kariérnu príležitosť v rastúcej stavebnej spoločnosti
- Bonusová schéma na základe pracovného výkonu
- Možnosť vzdelávania, odborného a kariérneho rastu
- Zaujímavý niekoľko mesačný zaškoľovací proces hneď po nástupe
- Atraktívne pracovné prostredie
- Veľký priestor na sebarealizáciu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť patrí medzi lídrov na trhu v danej oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Pozícia je vhodná aj pre absolventa stavebnej školy, skúsenosť s danej pozície (1-3 roky) je veľkou výhodou
- Chuť inovať a zlepšovať
- Profesionalita pri výkone práce
- Zameranie na dlhodobé vzťahy s klientami a dodávateľmi
- Príjemné vystupovanie a schopnosť dobre vychádzať s ľuďmi
- Logické a technické myslenie

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3205863  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Fix od 1200€ v závislosti od seniority + bonusy bez horného ohraničenia (výsledný plat okolo 1800€)