Sales Controller

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj, okres Hlohovec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu vo farmaceutickom priemysle, hľadáme kandidáta na pozíciu Sales Controller.

Hlavnou náplňou práce je :
- prichádzať s nápadmi na určovanie predajných cien, zodpovednosť za ich implementáciu
- analýzy medzi výpočtom nákladov a skutočnými výrobnými nákladmi
- napomáhanie pri príprave cenových ponúk pre potencionálnych klientov
- spolupráca s finančný, výrobným a obchodným oddelením
- stanovenie výrobných nákladov, ich optimalizácia
- vykonávanie pravidelných prehľadov ziskovosti
- hľadanie najvhodnejších riešení pre klienta
- analýza trhu, zisťovanie stavu konkurencie
- reporting, práca s Excelom - príprava kalkulácii

- Práca v perspektívnej, stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Nadštandardný sociálny program (príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie , skupinové životné poistenie, zdravotné a kultúrne aktivity zo sociálneho fondu)
- možnosť odborného a profesného rastu v dynamickej a rozvíjajúcej sa spoločnosti
- 3 dni plateného voľna formou platenej prekážky na strane zamestnávateľa

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Spoločnosť pôsobiaca vo farmaceutickom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- 3 - 5 rokov skúsenosti z totožnej, prípadne podobnej pozície
- analytické myslenie
- aktívna znalosť anglického jazyka (písomná + ústna forma)
- Excel na pokročilej úrovni
- skúsenosť z výrobnej spoločnosti je veľkou výhodou
- znalosť programu SAP výhoda

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3204645  Dátum zverejnenia: 3.10.2017