Výrobný riaditeľ potravinárskej spoločnosti

DRILL B.S. spol. s r.o.

Trnavský kraj, okres Dunajská Streda, okres Komárno, okres Nové Zámky
Termín nástupu
Možný ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výrobný riaditeľ dynamicky sa rozvíjajúcej úspešnej potravinárskej spoločnosti bude mať na starosti a zodpovednosť riadenie chodu spoločnosti. Súčasťou tejto pozície je tvorba stratégie rozvoja, hospodárenie a obchodné výsledky spoločnosti, identifikácia obchodných príležitostí, jednanie s kľúčovými dodávateľmi a odberateľmi a vedenie kolegov. Samozrejmosťou je budovanie a rozvíjanie firemnej kultúry, reprezentovanie spoločnosti navonok.

• Obhajoba ročných plánov výroby, distribúcie, predaja a financií
• Operatívne riadenie výrobnej časti na dennej báze – príprava, realizácia a kontrola plnenia povinností voči plneniu výrobných plánov, predaja, plánovania, prípravy kalkulácií, odsúhlasovania marketingových plánov, nových produktov a inovácií
• Kontrola nákladov voči plneniu plánov
• Príprava, realizácia a kontrola riadenia ľudských zdrojov a výber zamestnancov
• Vyhodnocovanie a výber kľúčových zamestnancov
• Mesačné reporty pre jednotlivé potrebné stupne kontroly (finančné, množstevné, energetické)
• Dodržiavanie platnej legislatívy a dozor nad plnením
• Priebežná analýza a monitorovanie konkurencie, cien, trendov
• Úzka spolupráca medzi jednotlivými divíziami spoločnosti
• Aktívna spoluúčasť na vytváraní a udržaní brand-u a značiek v prvotriednej kondícii
• Účasť a zastupovanie spoločnosti na výstavách a kontraktačných podujatiach
• Jednanie s kľúčovými dodávateľmi s cieľom aktívnej optimalizácie nákladov pre výrobný proces a neustále vyhľadávanie efektívnejších možností
• Podpora pri jednaniach s kľúčovými odberateľmi spoločnosti
• Zabezpečuje a plní požiadavky definované v systéme riadenia kvality podľa normy ISO 22000:2005 a štandardov HACCP
• Dodržiava, zabezpečuje nariadenia a pravidlá v oblasti BOZP, PO, CO a ochrany životného prostredia
• Zodpovedá za činnosť svojich podriadených pracovníkov za správnosť dodržiavania technologického postupu
• Zodpovedá za chod prevádzky a celého výrobného procesu
• Koordinuje a kontroluje starostlivosť pracovníkov o zverené stroje a zariadenia
• Zodpovedá za dosahovanie plánovaných parametrov dohodnutých spotrieb
• Objednáva a zabezpečuje potrebné náhradné diely na výrobné stroje a zariadenia
• Vypracováva potrebné smernice pre chod prevádzky a kontroluje ich dodržiavanie
• Vyhodnocuje chod prevádzky a vedie o tom písomné záznamy podľa dohodnutých časových termínov

• zaujímavé na výkon zamerané ohodnotenie
• možnosti vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v odbore
• možnosti rozvoja a inovácii spoločnosti
• dynamiku, stabilitu a rast spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Líder na trhu vo svojej oblasti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, Vedenie podniku, Riadenie výroby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti v oblasti riadenia výroby v potravinárskej spoločnosti, v úplne ideálnom prípade mliekarenskej produkcii
- maďarský jazyk je výhodou kandidáta, nie však podmienkou prijatia
- prirodzená autorita so zmyslom pre detail
- inovatívne zmýšľajúca osobnosť s vlastnými návrhmi na zlepšenie kvality, produkcie, redukciu nákladov

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3179336  Dátum zverejnenia: 5.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou