HR Koordinátor / Personálny konzultant

DRILL B.S. spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
500 - 1 500 EUR/mesiacMzda 500 - 1500 EUR v závislosti od druhu pracovného pomeru, úväzku a skúseností kandidáta + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre našu pobočku v Bratislave hľadáme skúseného a aktívneho personálneho konzultanta/koordinátora, ktorý bude mať na starosti oblasť Temporary.

Hlavné úlohy:
- samostatné riadenie náborových projektov
- kompletná administratívna podpora náborových projektov
- schopnosť koordinácie veľkoobjemových náborov
- príprava podkladov pre mzdy pridelených zamestnancov
- starostlivosť o existujúcich a akvírovaných klientov v rôznych oblastiach (automotive, retail, finance, výroba)
- prezentovanie portfólia služieb spoločnosti
- zadávanie inzercie, aktívne vyhľadávanie kandidátov
- vedenie pohovorov s kandidátmi
- aktívny searching kandidátov na sociálnych sieťach
- aktívna účasť na zverených projektoch v rámci Slovenska

Čo ponúkame?
- skúsenosti v medzinárodnej a uznávanej personálnej spoločnosti
- motivačný systém odmeňovania
- možnosť sebarealizácie
- atraktívny bonusový systém (bez limitu)
- perfektný tím spolupracovníkov, pri ktorom zistíš, čo je to priateľská a veselá atmosféra v práci
- priestory v historickom centre Bratislavy
- flexibilná pracovná doba s možnosťou HO

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme v rámci nášho interného tímu na projekty v oblasti ADZ.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

- prax min 1-2 roky ideálne z personálnej agentúry ako HR Koordinátor prípadne Náborár
- orientácia na výsledky
- prozákaznícka orientácia
- flexibilita
- schopnosť pracovať pod stresom
- výborné komunikačné a organizačné schopnosti
- MS Office na pokročilej úrovni
- zodpovednosť

DRILL GROUP (DRILL B.S., spol. s r.o., Pro-Temp spol. s r.o., Quicksource spol. s r.o.) ponúka širokú škálu služieb:
- Human Resources Solutions: Executive Search, Recruitment, Contracting & Interim Management, Assessment & Development Centers, HR Processes and Organization Effectiveness Audits, Performance Management, Human Resources Software, Implementation of HR Processes, Company Restructuring, HR Outsourcing, Outplacement, Occupation Safety & Health, Legal Advise.
- Outsourcing of Support Functions: Procurement, Logistics, Office Management, Quality, Safety & Security, Fire Protection, Project Management Office.
- Consulting: Strategy & Business Planning, Restructuring, Change Management, Risk Management, Quality Management, Project Management, Safety & Security

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3100764  Dátum zverejnenia: 13.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 500 EUR/mesiac